SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po A6W?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41
Siemanko wszystkim, 3 dni temu skończyłem A6W - efekty świetne. I teraz pytanie. Co dalej? ABS odpada bo ni mam drążka. Teraz, bez zadnej przerwy kontynuuje ostatni dzień A6W, dobre to? Czy odpocząć troche/zacząć A6W od początku? Dzięki za rady :P Staż to 8 miesięcy...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3938
najlepiej to odpocznij tydzien lub dwa a pozniej albo wymysl sobie cos sam albo jedz np ostatni dzien a6w
Unoszenie nog na drazku mozesz zastapic innym cwiczeniem np to ostatnie cwiczenie a6w dziala podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 391 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16616
było dużo już tematów tego typu. Ale najlepiej rób ABS II

zdr.

Jeżeli w jakimś stopniu ci pomogłem to bądź dobry i kliknij " przyznaj SOGa "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1167 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18140
abs II plus dieta na 0 lub ujemna ,jakieś areoby i jazduna.

Ciężki trening w drodze do chwały świat jest zbyt duży żeby myć małym !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
Ja jak skończyłem a6w to robiłem 35 dzień 3x/ tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Najlepiej cofnij czas i nie rób a6w. Ciężkie przysiady, Martwe Ciągi - to jest to. Podczas tych ćwiczeń brzuch działa stabilizująco, co nie znaczy, żę nie rośnie. Ja np. nie robie brzucha, bo przez te ćwiczenia mam go na bardzo wyskokim poziomie, biorąc pod uwagę wagę i resztę ciała.

Ewentualnie 3 ćwiczenia:
pierwsze na proste/góra
drugie na proste/dół
trzecie na skośne

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening dla początkującego z uwzględnieniem masy

Następny temat

Split

WHEY premium