SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co nowego w treningu na mase ?? fakty by Garcia %-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3883
Dokladnie skala.
Ja robilem raz HST dal mi fajne wyniki nie powiem ale wrocilem bez zastanowaienia d splitu bo daje mi wieksza satysfakcje. Poza tym z ta regeneracja to nie jest takie proste na HST sie przetrenowac bo cwiczy sie ciezarmia ponizej swojego maxa tylko w przesileniach 15,10 i 5 pod koniec 2 tygodnia ma sie doczynienia z ciezarami max!! ale to juz clowiek ogolnie moze wiecej wziasc niz na pocztaku. Znaczy sie ja tak mialem ze bralem ledwo 15 a na koncu spokojnie 15 itd w kazdej czesci. Ze splitem owszem sie odpoczywa ale nieraz nie odpocznie sie dobrze po klacie pozniej robie sie barki jezcze niespelna zregenerowane barki i tric zalezy od planu.
Moje zdanie ogolnie fajnie bylo sprobowac HST ze w taki sposob tez miesnie rosna ale nie ma jak spilt ta walka z ciezarami, podniecenie chec zdobycia wiekszej mocy, konkurowanie z kolegami itp dlugo by gadac:)

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9481
Onkelfaka - i ja na splicie czuje sie niezgorzej Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Ja teraz mam zamiar spróbować HST, choc jestem zwolennikiem splitu. 1 cykl pociągne. Jednak narazie przedemna ostatni tydzien splitu

Taka prawda, każdy kolejny cykl podobny do poprzedniego przynosi coraz mniejsze efekty. Wiec warto odejść czasem od splitu.

napisze potem jak na mnie podziałał ten trening. Tak za ok 10 tygodni.

pzdr

Zmieniony przez - DOn Garcia w dniu 2005-12-24 14:13:36

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
Don a tak przy okazji: to ja mam podobną sytuację ja Ty, tylko że ciągne split gdzieś do końca stycznia, potem regeneracji i mam zamiar jechać 1 cykl HST. Ale jak sam wiesz w HST trenuje się całe ciało na każdym treningu, więc ostatnio jak przeglądałem plany HST i troche czytałem ALernatywną Drogę to tak sie zastanawiałem ile trwa taka sesja treningowa HST bo przecież ćwiczeń sporo, jeśli dołożyć jeszcze na wszystkie partie po 1 serii rozgrzewkowej to wow, a zwróć uwagę że potem kiedy ćwiczy się dużymi ciężarami to przerwy też muszą być spore. Co Ty o tym myślisz, bo ja dopiero zagłębiam się w lekture HST

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
zaczynam od poniedziałku, powiem ile u mnie to trwało i jak wygladało
Moj znajomy wyrabiał się w 45 minut. Przeciez to sa 3-4 serie na partie.


Zrób przed HST SD ok 9-12 dni.

pzdr.

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-12-24 16:45:15

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
spox Don informuj, informuj
ps. a sd nie po HST czy przed i po robisz
Bo to jest roztrenowanie tak? czyli w sd sie nie ćwiczy?

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
dokładnie, chodzi o odzwyczajenie organizmu od treningu.

SD przed HST.

pzdr

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1582 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20465
Czy ktoś już proponował trening na mase z sysytemem 1-2-W-3-W-1-2-W-3-W-1-2-W-3-W ..... gdzie:
1- klatka triceps
2- plecy biceps przedramie
3- Barki nogi
W- wolne

hmmm jeśli chodzi o uporządkowanie tego w dni tygodniowe to sie nie da leci sie tak jak wyżej pisze , wiec nie da rady przyporządkować każdej grupie typowego dnia treningu...

pozdrawiam jakies pytanie to pytajcie...

4-ro dniowe plany z priorytetami http://www.sfd.pl/temat233868/
coś o dysproporcjach http://www.sfd.pl/temat208374/
masz problem z techniką ćwiczeń kliknij w linka i czytaj http://www.sfd.pl/temat202268/
i tak w kółko.........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
wtedy klatka-triceps, plecy i biceps sa trenowane 2x w tygodniu mhmmmmmmm....

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1582 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20465
niezupełnie Don , w jednym tygodniu są ćwiczone 2 razy (1 i 2) a w drugim po razie za to (3) jest robiona dwa razy i jest wiecej wolnego, ale ja mówiłem żeby nie upożądkowywać tego do 7 dni tygodnia bo tak sie nie da, lecisz cały czas pokoleji tak jak leci system zaczynasz obojętnie jakiego dnia i robisz 1 następny dzień 2 natępny W następny 3 natępny W i od początku i nie patrzysz jaki co dzisiaj jest za dzien i co dzisiaj mam tylko dzisiaj mam "to" jutro "to" , fajne to jest, ale trzeba miec dostęp do siłki 7 dniw tyg i zawsze mieć czas żeby robić ten system tzn. 7 dni np: od 18 do 20 miecz wolny czas żeby robić trening.

4-ro dniowe plany z priorytetami http://www.sfd.pl/temat233868/
coś o dysproporcjach http://www.sfd.pl/temat208374/
masz problem z techniką ćwiczeń kliknij w linka i czytaj http://www.sfd.pl/temat202268/
i tak w kółko.........

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Częstsze treningi - jak zmdyfikowac plan ?

Następny temat

nogi

WHEY premium