SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co nie tak z dojrzewaniem??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3
Mam takie pytanie, czy wszystko ze mną w porządku. Chodzi o to, że mam 20 lat, a mimo to nie mam prawie zarostu (tylko meszek pod nosem). Do tego mam około 190 wzrostu i ważę 74 kg. Ogółem jestem chudy, przez co moje ręce wydają się być b. długie i nie wyglądam z twarzy na 20 lat. Trochę to denerwujące, zwłaszcza, że wszędzie można znaleźć, że brak zarostu, wysoki wzrost, wątła budowa ciała to oznaki niskiego poziomu testosteronu i chorób. Ale no właśnie pomimo tego, że jestem chudy to nie jestem aż taki słaby, a poza tym uwielbiam sport z rywalizacją. Testosteron miałem badany w zeszłym roku (już dokłanie nie pamiętam ale około 6,15 a norma 1,7-8,1). Myślałem, ze testosteron w normie to zarost też się wkrótce pojawi, a oprócz rośnięcia w górę trochę wszerz też urosnę, a tu w sumie nic.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16228 Napisanych postów 64818 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550053
Taka natura być może...
Zacznij ćwiczyć na siłowni trochę poprawisz swój wizerunek.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 71 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 346
Mysle ze te cwiczenia to bezsens bedziesz musiał długo czekac na efekty .poprostu zacznij systematycznie jeść i nie dopuszczaj do takiej fazy gdy cie głód ssie musisz czesto jeść .Ja tez miałem problem z masa w lutym wazyłem 68kg-teraz waze 77kg bo inaczej sie odzywiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A meszek to zgól pare razy i bedzie ok:)pzdr ja mam 17 lat a sie juz gole i jest git:P pzd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 7128 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24841
Max, oszczędz sobie post'ów w tym dziale, bo jak widzę co piszesz to aż mi się nie chce tego czytać. Po drugie podważasz odpowiedzi Eksperta, a po trzecie edytuj posty.

Opóźnienie dojrzewania to nic dziwnego, może być genetycznie.
Sporty siłowe są jak najbardziej wskazane. Pozazdrościć tylko meszka pod nosem. Pzdr..

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-05-19 20:57:23

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2692
Mam ten sam problem z zarostem i z młodym wyglądem :P Pójdę zrobić badania hormonów, jeśli są ok to trzeba zaakceptować siebie
@don Ty myślisz że to fajnie nie mieć zarostu, ale ci co go w ogóle nie mają myślą na odwrót (to tak jak u kobiet - ta co ma duże piersi chce mieć małe bo jej przeszkadzają a ta co ma małe chce mieć duże bo myśli że jest mało kobieca)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Sory donJAZYResko tylko sie nie denerwuj:) pzd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwne pogrubienie w tylnej czesci kolana.....

Następny temat

sine i opuchniete palce po operacjie dloni

Fruzelina