SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na przyszpieszenie przemiany materii ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25
Zaczynając od początku, w 2006 roku miałem nerwicę żołądka i wagę 57 kg przy 180 cm wzrostu, lekarz przepisał mi metanabol z jelfy , biorąc w dawce leczniczej przez 2 miesiące, i łącząc z odżywkami białkowymi przytyłem na 78 kg , mięśnie utrzymywały się przez lata, w 2012 zacząłem brać taurynę na wzrost wytrzymałości waga skoczyła do 90 kg, w lutym 2013 roku rzuciłem papierosy (paliłem 12 lat) lecz waga zaczęła rosnąc (mimo to że od marca 2013 roku do dzisiaj mam ciężka fizyczną pracę ) w której jem tylko dwie kanapki, odżywiam się normalnie: zupa, śniadanie lecz wagi 100 kg nie mogę zbić nawet johimbiną, obecnie waga to 105 kg otłuszczony brzuch i już bym powiedział że ginekomastia niestety, doradźcie mi co można z tym zrobić, jak powrócić do 80 kg ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29247
dieta z deficytem i odpowiednie treningi i efekty przyjdą prędzej czy później. nic nie wymyślisz. nawet jak się wspomożesz czymś mocniejszym to bez diety i treningów szybko powrócisz do obecnej wagi. więc nie kombinuj bo tylko krzywdę sobie możesz zrobić,tylko zajrzyj do działów odżywianie i trening

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25
No właśnie nie napisałem że od 9 miesięcy ćwiczę kickboxing (amatorsko) ok 30 min co kilka dni, efektem jest to że kopię szybko i wysoko, uderzenia rękami są zwinne i szyki, dobre w tym jest to że rusza się całe ciało ale efektów tkanki tłuszczowej nie ubywa, a może to po prostu coś nie tak z hormonami , jakieś badania sugerujecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Jestesmy w dziale doping wiec prosze wypełnic ankiete nim zadasz pytanie, dziekuję.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Jak się odżywiasz pomiędzy 17-18.00 aż do momentu pójścia spać..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94280 Napisanych postów 364174 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668307
ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fałdomierz Warrior

Następny temat

wzdęcia na cyklu

WHEY premium