SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na początek?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80
Witam wszystkich,
chciałem zacząc naukę Krav Magi i pogrzebałem trochę na forum oraz w necie.
Wygląda na to, że KM powinna być uzupełniona innymi treningami.
Co byście polecili jako ten drugi styl? Najlepiej, gdyby była przy okazji jakaś
dobra jego szkoła w Bydgoszczy (adresy mile widziane :) ).

Dzięki i pozdrawiam
Cifer

PS. Chcę poznać KM tylko i wyłącznie po to, by skutecznie obronić się na ulicy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Jak ktoś pisze że chce trenować KM i czy warto, to zazwyczaj pytam skąd jest i u kogo chce trenować. Wymieniałem już posty i maile z niejednym takim userem - zapytaj, niech Ci opowiedzą co konkretnie im pisałem. Nawet niwix zauważył, że moja odpowiedź zawsze zależna jest od podanego miejsca ewentualnych treningów (instruktora). Jak znam - piszę otwarcie co myślę; jak nie znam - piszę na co zwrócić uwagę, żeby nie dać się oszukać. Tylko że trzeba chcieć to zauważyć, a nie tylko kipeć żółcią...

Znam głównych instruktorów wszystkich ośrodków SKMP, trenowałem z nimi, sparowałem, razem robiliśmy kurs instruktorski... Kilku z IKMP czy obecnie WKMF też udało mi się poznać i zobaczyć co są warci... Uważam, że mogę wiele pomóc w ten sposób danej osobie. A Ty generalizujesz i w ten sposób również możesz komuś wyrządzić krzywdę - bo nie wiesz tak naprawdę czy nie nauczyliby się pożytecznych rzeczy w sekcji, którą z założenia skreślasz... I Twoje "rachunki prawdopodobieństwa" i wysnuwanie "najbardziej możliwie pasujących teorii" w żaden sposób mnie nie przekonają. Może zostaw odpowiedzi nt. KM tym, którzy się na tym znają - nie piszę o sobie, mam na myśli np. Kreitena. I skończ już ataki personalne. Ciężko mi jest się zmusić do lekceważenia kogoś, ale chyba dla Ciebie zrobię wyjątek i zastosuję się do rady Jodana.



Cavior, normalnie masz stado browarów u mnie Właśnie, Casus, co być napisał???

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym se ten żydowski styl odpuścił i zapisał na kb plus coś z parteru (lub samo MMA) jeśli chcesz ćwiczyć 2 style
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
Wygląda na to, że KM powinna być uzupełniona innymi treningami.

Niee. To KM powinna być uzupełnieniem dla innego treningu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Szczerze mówiąc Krav Maga wogóle nie jest do niczego potrzebna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idz na MMA albo Muay Thai albo najlepiej na to i na to, efekty gwarantowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80
Dzięki za nadesłane odp. Widzę, że KM nie ma na forum zbyt wielu zwolenników

Zainteresowałem się kravką, gdy usłyszałem historię gościa z Bydgoszczy, który, w
skrócie, obronił się "na uilicy" przed sześcioma napastnikami. Nie wyobrażam sobie, żeby mogła to zrobić osoba nie wyćwiczona, więc zakładam, że KM była mu do tego jak potrzebna.
Zdaję sobie sprawę z tego, że uczyć się KM to być może nie jest to jedyna słuszna droga - jestem otwarty na inne propozycje z Waszej strony.

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro masz mozliwosc alby iść na Thai'a albo MMA to idź. U mnei w mieście nie ma ani tego ani tego i nie mam takiego wyboru jak bny wybrałęm TSUNAMI(zaraz ktoś mnie zjedzie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1447
Od czego zaczac ? :
3-4 lata kombinacja judo-boks, albo bjj-muay thai, albo kickboxing-luta livre...a potem dopiero kravka
Tylko czy wtedy bedzie Ci ona do czegos jeszcze potrzebna? ...hmmm

Albo najlepiej odrazu wybierz Tsunami...przy tym wszystko sie chowa
(prawda kwiatula16...?)


Zmieniony przez - E111 w dniu 2006-07-17 17:02:59

...na wspolczesnym polu walki nie liczy sie czlowiek, licza bity i bajty...
http://komputery.katalogi.pl/forum-12/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nigdy tego nie twierdzilem i nuie będe bo uwazam ze bardziej uniwersalne są inne style i sporty np. MMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
"Zainteresowałem się kravką, gdy usłyszałem historię gościa z Bydgoszczy, który, w skrócie, obronił się "na uilicy" przed sześcioma napastnikami. Nie wyobrażam sobie, żeby mogła to zrobić osoba nie wyćwiczona, więc zakładam, że KM była mu do tego jak potrzebna."

Ło ****a. To mnie zniszczyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1447
kwiatula16...przeciez to tylko maly zarcik byl...nic zlosliwego.
Kazdy trenuje to co lubi i co moze trenowac.
Najwazniejsze zeby sprawialo satysfakcje i radosc...


Zmieniony przez - E111 w dniu 2006-07-17 17:21:17

...na wspolczesnym polu walki nie liczy sie czlowiek, licza bity i bajty...
http://komputery.katalogi.pl/forum-12/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Saleta: Nie mogłem pozwolić na takie traktowanie

Następny temat

Turniej Tradycyjnych Sztuk Walki i warsztatów Capoeiry w Lidzbarku Warmińskim

WHEY premium