SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na mase?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4087
jaki jest najlepszy trening na mase? bo narazie robie HST, ale slyszalem glosy ze to jest slabe, ktos mi podpowiedzial zebym cwiczyl treningiem dzielonym. i jeszcze jest jakis HIT, tylko ze nie wiem na czym ten trening polega. co Wy o tym sadzicie?

Pozdro

!!! Barca más que un club !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41556
Ja bym radził dzielony ale wiesz rób jak ci wygodnie...i jak wolisz..!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
ja mu to wszystko powiedzialem

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41556
znaczy co mu powiedziałe greku mógł byś rozwinąć...:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
no wiesz no powiedzialem mu mniej wiecej to co on napisal niedawno zalozylem tu posta o tym ktory trening jest lepszy no i wypadlo na HITa tyle ze malo a raczej nic nie wiem na temat tego programu :) Tak wiec myslalem nad dzielonym zaraz jak skonczymy HST. Ale warto sie upewnic i wlasnie dlatego Wolny tego posta nadziubal

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41556
aha no i wszytko jasne...masz soga...bo mnie sie nudzi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3883
To zalezy od organizmu. Na mnie przykladowo HST podzialalo. HST jest o tyle niewygodny ze w rzeczywistości nie wiesz jaka sila dysponujesz bo treningi odbywaja sie z ciezarem nizszym od maxow. W dzielonym czuje sie ta sile i kazda partie mozesz "wypalić" do konca
Sprobuj jednego i drugiego. Bedziesz mial porownanie.
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4087
trzeba dodac ze dopiero zaczynam zabawe w kulturystyke i nasz pierwszy plan to HST i jak narazie nasz osiagi silowe, ze tak powiem sa nawet ok, ok. 10 kilo na wycisk na prostej w miech to dla mnie dobry wynik. jednak jak powiedzialem dopiero zaczynam, wiec nie wiem jak jest z innymi treningami.

!!! Barca más que un club !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
Big_rideR dzieki za soga ale Ci nie odbije bo mi sie nie nudzi Neptune tak wlasnie myslalem i tak zrobimy ale czekamy na dalsze wypowiedzi

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4087
mowisz zebym sprobowal, a ile wg Ciebie musze cwiczyc dzielony zebym wiedzial co jest lepsze?

!!! Barca más que un club !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
sorki za spam ale zle posta rozkodowalem

Zmieniony przez - greku_806 w dniu 2005-08-16 23:29:51

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan

Następny temat

Do Michaiła- pare pytań :)

Wiecej