SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na drugi cykl ??;>

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
Witam wszystkich mam do was pytanko od mojego koleszki .....wzioł 60 tab metki 2-2-2-2 plus białko, witaminy i minerały,Omega-3 to był jego pierwszy kontakt ze sterydami wiem że jest to słaba kuracja(jak wogule moze to nazwać kuracją) a pytanie jest takie co ma wziąc na drugi cykl??? czy 15 ampułek testosterono prolongatum bedzie dobrym wyjściem ??;>

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
W sumie opcja lepsza bo łatwiej kontrolować stężenie testa w organiźmie, tylko że więcej kłucia a dura to krótkoestrowa deca czyt nandrolone phenylopropionate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
zarzuć tu profil kolegi (wiek waga osiągi kiedy był ost cykl itd)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
22 lata ćwiczy 2,5 roku ma 172 cm wzrostu waży 77 kg wyciskanie-120 kg na klatke :P wzioł 60 tabletek metki skączył tydzień temu ma zamiar walnąć drugi cykl w styczniu ...... jego celem jest masa i niewie co wziąśc mysli walnąć 15 sztrzałów teścia ale niewie czy to dobry pomysł :/ i co ile go brać

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
1-8(10) 100mg testa enana E5D

mysle że daloby spokojnie rade, chudy jest trochę więc taka dawka powinna być ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
Dzięki :D:D:D: a mam jeszcze jedno pytanko czy po takim cyklu potrzebne jest odblokowanie?? i jak tak to czym sie odblokować ??:>

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
potrzebny jest odblok a do tego najlepszy byłby clomid
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
a co jakby zamienił teścia prolongatum na teścia propionate ?? i brał przez okres 6 tygodni co dwa dni ??

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niech wezmie sobie propa 50-75 e2d mysle ze bedzie to lepsza opcja na 2 cykl.

mozna ew dodac do tego
npp czyli dure 50 e2d i to juz by bylo fajne polaczenie.

1-6(7) prop 50mg e2d
1-6 dura 50mg e2d

odblok 24 tab clomidu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
a nie lepszym byłoby wyjściem zamienienie tescia prolo na tescia prop ??

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jaki ci napisalem do cholery??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
sorawa napisałem dwa razy te samo pytanei bo myślałem że nie dochodzi :P a ta dura to deka tak ??;> z góry dzieki :D

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najlepszego dziadkowi leonowi %-)

Następny temat

Tradzik i wypryski

WHEY premium