SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co myslicie o polączeniu przedtreningowki z arginina?

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 2197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2856
Pytanie bierze sie z tad ze , obecnie mase przedtreningowek glowny nacisk stawia na pobudzenie, ktore mnie wgl nie interesuje, zalezy mi wylaczenie na dobrej waskulayzacji i zaj**istej pompie. Wiec czy polaczenie np Nox Pumpa z AAKG bylo by w porzadku? I odrazu zadam kolejne pytanie , jaka przedtreningowka (jelsi chodzi wlasnie o waskularyzajce i pompe najlepsza) -wiem wiem pytalem , ale wymienilem wtedy tylko 3 produkty. Więc : DY Nox Pump, White Flood, NoXplode, Shotgun , Nanox9, Animal Pump, Animal Rage, Jack3d, BSN Nitrix,Napalm , Plutonium . Tak jak mowilem pobudzenie najmniej wazne. Nie walcie pierwszej odpowiedz ankieta dzialu bo do tego pytania nie jest ona potrzebna. Z gory dzieki za odpowiedz

Zmieniony przez - DexJackson w dniu 2011-11-01 14:39:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Na porzadna pompe polecam porzadny trening Probowales kiedys?

Zmieniony przez - michal09 w dniu 2011-11-01 14:41:29

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2856
nie potrzebuje porad cymbalow . Masz cos do powiedzenia w temacie, odpowiedz, nie to w gornym lewym rogu twojego monitoru jest "wstecz"

Zmieniony przez - DexJackson w dniu 2011-11-01 14:46:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3886
hm nox sam dobrze pompuje,,po co Ci arginina dodatkowo?Wiekszosc ma arginine w składzie przedtreningówek .Chcesz Pompe to wez glicerol przed treningiem Z WODĄ,,20ml na 0.6 litra wody popijaj od 1,5 rpzed trenigniem do treningu malymi łyczkami,,A supel to Jacked mnie dobrze pompował,,SAW MOZE?

,,.,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2856
I własnie na takie odpowiedzi liczylem. dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon Energizer + Bcaa Activlab + cm3 jak stosowac?

Następny temat

Suple pod Sw ?

WHEY premium