SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co myślicie o tym dzieciaku? (5 lat)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2734
Jeżeli był tu już ten temat to sorry, ale nie znalazłem :P

Znalazłem ostatnio taki filmik w sieci, chłopak ma 5 lat a robi to czego ja i pewnie część z was nie jest w stanie zrobić teraz.
Jestem ciekaw czy jego rodzice ganiają go do ćwiczenia na ciężarach :E




@Edit





na tym filmiku widać jak ćwiczy z ciężarami o.O

Zmieniony przez - Ernest991 w dniu 2012-01-06 18:50:20

Zmieniony przez - Ernest991 w dniu 2012-01-06 18:50:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
tez nie wiedziałem.
"On nawet nie musi intensywnie ćwiczyć a i tak zawsze będzie wyglądał lepiej od reszty. Taka wada genetyczna." nie jeden by chciał mieć taką wadę

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wydaje mi się, że w późniejszym wieku, a myślę tu o 20-30 będzie miał już problemy ze zdrowiem

kto mądry daje 5 latkowi sztangę do rąk i każde ćwiczyć ? rusol nie dziwne

Zmieniony przez - Anabolicco w dniu 2012-01-06 18:57:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Szczerze uj mnie obchodzi czy bedzie mial problemy ze zdrowiem w wieku 20lat czy tez nie, jestem tylko ciekaw jak bedzie wygladac

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko, swojemu dziecku też dasz do ręki hantle w tym wieku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
a co ma obciazenie do wieku ?Czy masz jakies potwierdzenie tego ,z e bedzie to dziecko na cos chore ? Nawet 5 latek moze sie bawic ze sztanga ale oczywiscie z dobrze dobranym ciezarem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2734
tez jestem ciekaw jak bedzie wygladal za 5-10-15-20 lat. ciekawi mnie tez czy ojciec karmi go juz odzywkami i jak takie treningi znosi jego serce oraz ile wytrzyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Omg przeżywacie że coś strasznego mu się dzieje, wielka krzywda. Dobrze, że ojciec pcha syna w kierunku sportu, dzieci w tym wieku zapychają się toną chipsów, litrami coli, grając w bezmózgie gierki. Np mój kapryśny kuzyn, ma 8 lat, dokładnie taki sam jak opisałem, opycha się tylko żarciem, agresywny i nie miły - nie wspomnę o brzuchu i nadwadze

Ciekawe jak będzie wyglądał... no fakt Pewnie prze kozacko i daje 90% że nie wpłynie to na jego wiek życia Bo widać, że wszystko robi z głową ten jego stary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2734
racja ;)
dziwi mnie tylko ze juz w takim wieku. czesto na forum w dziale dla poczatkujacych gdy 11/12 latek prosi o pomoc w dobraniu cwiczen z ciezarami zostaje za kazdym razem "splawiony" i dostaje jedynie odpowiedzi typu "w tym wieku najlepiej idz pograc w pilke". pamietajmy ze kosci w wieku 5 lat sa jeszcze niemalze gietkie i moga sie nieprawidlowo rozwinac. skoro ma 5 lat i tak wyglada to kiedy musial zaczac o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sądzę, że takie spławienie 11-12 latka jak to mówisz, nic nie da, bo i tak jak ma hantle, czy jakikolwiek sprzęt w domu - i chce cwiczyć - to będzie ćwiczył na własną rękę.
Jedyną dobrą radą dla młodych to unikać ćwiczeń kontuzjogennych i obciążających w nadmiarze prostowniki. Nie wiem czy to mit, że jak się zacznie w młodym wieku to się już nie rośnie (ciągle trwają o to spory) ale sam wiem po sobie, że jak miałem 16 lat i zaczynałem ćwiczyć, to do dzisiaj mój wzrost się nie zmienił, a nawet spadł (178/176cm)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2734
hantle jak hantle ale jak taki sie dorwie do sztangi i bedzie od razu cwiczyl na stosunkowo duzych ciezarach nie znajac techniki to kontuzje gwarantowane. mysle jednak ze zarowno taki 5 latek jak i wszyscy uczniowie podstawowek moga robic bez obaw pompki, brzuszki, podciagac sie, robic przysiady itp. chodzi mi o cwiczenia z wykorzystaniem wylacznie ciezaru wlasnego ciala/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZY DA SIĘ SKRÓCIĆ?

Następny temat

Podciąganie/Bicepsy

WHEY premium