SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co myślicie o Metanabolu ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
Siemka
a więc wiem że pewnie było już tysiąc postów o tym czy brać czy nie brać mety . Tylko poprostu chciałbym zasięgnąć krótkiej ale dobrej i prawdziwej opini na temat metanabolu czyli (mety) . Wiec ćwiczę na siłowni o 2 lat , brałem już dużo suplementów i odżywek od węglowodany po bostery . Mam 174 wzrostu i waże 71 kg . Kolega akurat ma polską metę i pomyślałem żeby też spróbować ? co o tym sądzicie ? Skutki , czy warto , jakie przyrosty ? Czy nie zaleje mnie tłuszczem ? Chodzi zwłaszcza czy warto pakować się w mete czy lepiej za to kupić kolejną odżywkę ?







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 698 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62701
za słabo i za wcześnie na koks, złap jeszcze z 5 kg miesa to pomyślisz, przypilnuj diete i bedzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
Od roku staram się trzymać "Dietę" . Cieżko to nazwać dietą , poprostu dziennie zjadam minimum serek wiejski lub jakis twarow ogolnie biały serek , + platki owsiane codziennie jakies musli itp ' to na tle codziennym + Obiadki mamy . Jeśli ktoś byłby chętny pomóc mi ułożyć plan ćwiczeń i dietę którą dam rade trzymać to byłbym wdzięczny . Zapomniałem dodać ze mam 19 lat .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
A ewentualnie meta nie zaleje mnie tłuszczem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4671
Kolego robisz nogi? bo na zdj w tych jeansach strasznie chudo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
robie raz w tygodniu delikatny trening na nogi ponieważ ciągle mam w marzeniach urosnąć chociaż 2 cm xd .. + gram praktycznie co 1-2 dni w pilke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7193
Wszystko o mecie było; poczytaj ostatnią stronę w dziale i wszystko się dowiesz, natomiast jeśli pytasz o cykl, to wklej ankietę działu (jest w podwieszonych tematach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Trening silowy nie ma wplywy na wzrost,
Interesuje Cie wylacznie dzial odzywianie, serki to mozesz jesc na deser,
Zacznij jesc to dobudujesz miesni, do tego nie poterzeba sterydow

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tiger10 metaxon 10

Następny temat

[Prohormon]SD Matrix

WHEY premium