SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mogę z tym fantem zrobic ???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Trening w domowych warunkach.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3282
Mój problem polega na tym ,że mam chłopiecą budowę ciała.Na domiar złego tłuszcz odkłada mi się na brzuchu .Od jakiegoś czasu próbuje go zgubic ,ale efekt prawie żaden .

Wzrost 160
Waga 46 kg. 24 czerwca bylo 48
Pod biustem 71 cm
Talia 64
Pepek70
Biodra (najszersze miejsce)83 Jak slysze ,ze dziewczyny narzekaja ,bo maja ponad 90 w biodrach to chcialabym miec ten sam problem
Uda 50 cm
Łydka 32 cm
nad kolanem 38 cm

Poziom fatu 24,5 korzystalam z tego kalkulatora [http://www.swim.webd.pl/bmi.php]
)


Cel

Masa.Chciałabym również choc optycznie uzyskac efekt węższej talii ,ale nie mam pojecia jak sie za to zabrac ,no i umięśnic trochę pupę

Miesiac temu kupiłam hantle (3 kg).Teraz wiem ,ze to za malo.W sobotę kupię cos cieższego
Mam równiez w domu atlas ,ale z tego co zdążyłam sie dowiedziec to nie na wiele mi sie przyda.

Żaluję ,ze nie wziełam wczesniej sobie do serca cennych rad jakie udzielaja innym doswiadczeni ludzie tu na forum .
Moze nie doprowadziłabym sie do takiego wyglądu .

Moge cwiczyc tylko w warunkach domowych ,5/6 dni w tygodniu.Areoby całkowicie wykluczam

Dieta

1600/1800 kcal Przyjęłam ,że 2,2 g/kg stanowią białka


Do dnia 24 czerwca byla dieta zbilansowana 1400/1600 kcal


Zmieniony przez - Familijka w dniu 2009-07-29 14:45:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
umięśnieniem pupki mogę się zająćtalia tez się zmniejszy
a co do reszty to nie pomogę, bo sie na tym nie znam zbyt dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 395 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2210
Zastanawiałem sie nad tym dosc dlugo i... nic nie wymyslilem poza tym że moze w dziale Fitness bardziej Ci pomogą :) Zajrzyj tam.

Quidquid Latine dictum sit, altum videtur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
Ja polecam też zajrzeć do działu Dzienniki Treningowe i poprzeglądać trochę dzienników prowadzonych przez kobiety

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3282
Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
ACT nie mogę wykonywac ze względu na ograniczenia sprzętowe.Mam tylko hantle i atlas.Poszperam trochę w dziale Fitness,może faktycznie znajdę coś dla siebie .Dzienniki Treningowe to moja codzienna lektura obowiązkowa:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naturalne carbo, mały problem.

Następny temat

Masa ciała

WHEY premium