SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mam wziac, aby jak najwiecej przytyc!?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 472
Mam male pytanie, co mam wziac, zeby jak najwiecej przytyc za 150zl?Wczesniej cwiczylem 2 lata, ale 1,5roku temu przestalem i chce znow powrocic, ale tak amatorsko ,bo nie mam juz sprzetu, jedyne co mi zostalo to 15kg sztangielek no i pompki, podciaganie itp:)Co mam wziac, jakie odzywki, zeby przyszlo mi na wadze jak najwiecej???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 240 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6020
wypełnij profil

Ułóż sobie dietę na masę. W dziale odżywianie Ci w tym pomogą.
Jako uzupełnienie :

-jeżeli szybko "łapiesz" tłuszcz to białko (OVOPOL najtańszy ok 38zł za 1 kg)a jeżeli masz więcej kasy to polecam :whey pro matrix

- jeżeli nie masz problemu z tłuszczykiem to gainer np.super whey gainer 4000.

zacznij od diety a dopiero potem odżywki!!!


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Wybór suplementów zależy od tego jak się aktualnie odżywiasz. Dobrze by było byś sprawił sobie jeszcze jakiś sprzęt - objadanie się oraz stosowanie różnych suplementów, nie koniecznie pójdzie w parze z przyrostem masy mięśniowej.

Pozdrawiam

Piotr Folęga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywki z niemiec

Następny temat

Kolagen-jak i ile??

WHEY premium