SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mam robić? Pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1004
witam
jestem zatłuszczonym ektomorfikiem( w nadgarstku mam 17/18cm a w pasie około 105cm!!!). Dodam, że w bicepsie mam około 33 cm. Więc ogólnie jestem chudy tylko ten brzuch. I tu pojawia się pytanie co zrobić by ten tłuszcz zredukować. Trening siłowy mam. Dobrym rozwiązaniem było by pobiegać po treningu około 30min? Biegać mogę codziennie czy lepiej co 2 dni? A może zamiast biegania polecacie mi coś innego(od razu wykluczam możliwość pływania - nie mam dostępu do basenu itp.)
Proszę o rady

CEL UŚWIĘCA ŚRODKI, A CYRYL METODY

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
A diete masz?

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1004
dietę jako taka mam, nie za specjalna ale jest. Wiadomo na dobra dietę potrzebna jest kasa a z ta u mnie ciężko. Po prostu staram się jeść 5/6 posiłków dziennie. Kupuje wszystko odtłuszczone(np. mleko 0.5%, twaróg chudy). Nie jem smażonych potraw. Unikam białego pieczywa, słodyczy, fast food itp. W każdym posiłku staram się wrzucić ryz lub makaron do tego jakieś białko(często są ta rożnego rodzaju jogurty i kefiry, obiad zależy od mojej mamy). Tak wygląda moje dieta.

Zmieniony przez - slipi30cm w dniu 2010-11-24 10:41:17

CEL UŚWIĘCA ŚRODKI, A CYRYL METODY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1004
dzieki wszystkim za pomoc...

CEL UŚWIĘCA ŚRODKI, A CYRYL METODY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Dieta, trening siłowy + aeroby.

Niestety innego wyjscia raczej nie ma

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jesc zeby przytyc?

Następny temat

DIETA REDUKCYJNA PROSZONA POMOC O KOREKTE

WHEY premium