SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mam dorzucić ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 120 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2812
Witajcie Towarzysze :) Bo będę niedługo zaczynał drugi cykl kreatynowy w połączeniu Olimp Monohydrant + Trec CM3 Jabłczan. I pytanko Co można dożucić do tych supli.. Mam jeszcze Olimp Dextrex Juice. Nwm może jakieś BCAA. Zaproponujcie :)I cena tego supla jaki miał bym kupić do 45 zł. Chcę brać DT rano na czczo mono 4 kap i po treningu Jabłko 4 kaps DNT : tak samo nie wiem czy jest to dobre ułożenie. Pozdro za ciekawe propozycje daje SOGA. Dzeki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 120 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2812
Zastanawiam sie nad SFD PURE BCAA PLUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
mozesz dorzucic bcaa
cukier daj potreningowo

w dnt 4kaps mono stykna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 120 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2812
no i co łapiesz sogacza za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poleciłbym Ci witaminy Olimpa bądź jakieś carbo z Olimpa albo jeszcze z kilogram gainera :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Dlaczego polecasz mu gainera, skąd wiesz, że ma braki w diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
ja bym cukier wyje**ł zbędny bcaa może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 120 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2812
ale zjem żeby sie nie marnował chociaż wodę o smaku jabłkowym będe miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 120 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2812
wypije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 930
masz cukier - jedz, ale tylko po treningu i wiecje nie kupuj. carbo już czasem nie dodawaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny cykl - dobre dawkowanie ?

Następny temat

Rozpiska cyklu.

WHEY premium