SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mógłbym ulepszyc?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44
Witam. Mój rocznik się rozleciał, ze względu na to, że nikt nie uczęszczał na treningi, więc mam zamiar iść do rok starszego rocznika 96(jestem 97). Więc Moje pytanie brzmi: co bym mógł ulepszyć przez ten okres dwóch miesięcy?


-Wiek:14
-Wzrost:173
-Pozycja:Lewy Pomocnik
-Szybkość i kondycja:
-Czas na 50m: 7,15
-Czas na 60m: 8,90
-Czas na 1000m: 3:46
-Siła strzału: Na poziomie młodszego juniora(tj. rocznik 95)
Naprawdę, nie chcę się chwalić, albo coś, ale trener mi tak powiedział, ze mam strzał na poziomie młodszego juniora(tj. 17 lat). I tak nie uwierzycie, ale jedźmy dalej.

Więc co bym mógł polepszyć? Mam zamiar zacząć biegać, bo kondycje mam dość słabą. Co mógłbym jeszcze polepszyć? Mam jeszcze zamiar robić dużo ćwiczeń na brzuch, żeby polepszyć szybkość, wytrzymałość nóg i siłę strzału.


Pozdrawiam Esotiq
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
skoro masz 3.46 na 1000 metrów to kondycji dobrej nie masz. więc musisz poprawić. masz tu linka i tam poczytaj trochę. jest tu cały trening jaki tylko chcesz szybkość, technika, wytrzymałość itd https://www.sfd.pl/TRENING_PIŁKARSKI__wszystko_co_Ci_potrzebne_by_się_rozwijać-t309312.html 

Pomogłem? to daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy

Następny temat

Jak mogę jeszcze zostać piłkarzem?

WHEY premium