SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co lepsze.......?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 433
Tak jak w temacie zwracam sie do was z pytaniem, ale zapowiadam od razu ze jesli ktos zamierza pisac ze najlepsza bedzie dieta itp to niech tego nie pisze bo sam wiem najulepiej ze dieta to podstawa, a wiec pytanie brzmi: co bedzie lepszym wyborem pod wzgledem przyrostów, siły itp:
1 wariant, zakup deca durabolinu na cykl około miesąca przy średnich dawkach (takich zeby było coś widac i zebym nie kopnoł w kalendarz), jakieś dobre białko typu gold standard whey protein, kreatyna olimpa, olimp gain bolic 6000, i jakieś aminokwasy (bcaa)
2 wariant (bez sterydów) Horse power lub nitrobolon lub no shotgun (jedno z tych trzech), kreatyna olimpa, olimp gain bolic 6000, bcaa, glutamina, arginina i zma.
Piscie który wariant według was byłby lepszy, za odpowiedzi z góry dziekuje i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42318
Najpierw wrzuc ankiete dzialu...Napisz po jakis cyklach jestes i wogole bedziemy mogli lepiej doradzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jeśli chodzi o wymiary:
Wzrost: 181cm
waga: 72kg
klatka: 102cm
biceps: 34cm
talia: 78cm
udo: 54cm
wyniki siłowe
wyciskanie na kłatke: ~ 75kg
przysiad: ~ 90kg (scerze mowiac dawno nie sprawdzałem)
Trenuje 5 dni w tygodniu, i codziennie 6 waidera na brzuch, diety nie mam, staram sie tylko jesc białe sery itp.
Jesli jeszcze mam cos napisac to piscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 696 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4002
według mnie wariant 2 - osobiście nie uznaje koxu

..."Work Hard, Eat Right And Thing About It, What Do You Want Attain"...
...Steroids're 4 Idiots, Suplements're 4 People...
SOG's - come to dady =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To tak do***ie sie jednak do diety bo skoro jej nie masz ale tylko sery itp.czyli produkty bialkowe?Moze prowadzic to do zakwaszenia organizmu takze wegle i tluszcze powinny byc tez dostarczoneTrening 5 dni w tygodniu imo za duzo 4 maks zaleznie od stopnia zaawansowania.Opcja z koksem odpada raczej.Suple beda tutaj lepszym rozwiazaniem napisz jaki masz staz i czy robiles jakies cykle na suplach juz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A zapomniałem moj wiek to 17 lat, staz na siłowni to 4 miesace no i w wakacje około 2 miesace pozniej miałem przerwe z powodów niezalaznych o de mnie, dodam jeszcze ze jak zaczynałem przed wakacjami to w bicepsie miałem około 30 cm a na klatke wyciskałem około 40kg. Cykle: W wakacje brałem kreatyne olimpa i gain bolic prze miesac, pozniej nastepny cykl był na kreatynie activlaba i argininie tej samej firmy i białko sport pharmy, cykl ten trwał około miesaca i skonczyłem go około 2 tygodnie temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 696 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4002
ehh... staż 4 miechy i za kox chcesz się brać ??

SOG's - come to dady =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie chce sie brac...... Ciekawi mnie co by było lepszym rozwiazaniem koks czy cykl na najlepszych suplach i to wszystko, pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
4 miesiace i 2 cykle na krecie za tobaFak za wczesnie zaczales.
Ja bym na twoim miejscu narazie zmienil sposob odzywiania no i trening dopracowal.Jechal tak dlugo az beda widoczne efekty i do czasu az dopadnie cie stagnacja wtedy cykla na jakims stacku zrobic lub kretka + noboster jakis.Narazie gainer bialko witaminy zma IMO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
"Narazie gainer bialko witaminy zma IMO" - wszystko spoko tylko zma, on ma 17lat. A o ile sobie dobrze przypominam od 21 roku życia to się bierze.

Zmieniony przez - player007 w dniu 2009-02-27 19:47:37

SOG's - come to dady =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Player wtf?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Waxy Maize Starch (WMS)

nutloveb