SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co kupić?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
Witam moja mama jedzie do polski i przywiezie mi jakieś odżyweczki.. i teraz mam dylemat... co kupić do 150zł zaznaczam że posiadam w domu kreatyny na 3 cykle.. tzn mam Shotguna+Xpanda, No-Xplode+ Horse Power i No-Xplode+Mega Capsy mono. i teraz chciałbym wiedzieć co bardziej się opłaca kupić? białko jakieś,bcca glutamine czy coś innego??? 150zł kupie najwyżej 2 kilo jakiegoś białka a może bardziej się opłaca jakieś aminokwasy???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
najbardziej sie oplaca inwestowac w diete bialko bez diety nic ci nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
koksik123 to ja wiem tylko chce wiedzieć co sie mi bardziej opłaca kupić????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Jak jest dieta to witaminy, białko do uzupełnienia diety, BCAA na masie nie są tak istotne.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
a może hmb?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
na cykl redukcyjny, 'szlifujący' niejako sylwetkę, czy nawet w połaczeniu z kreatyną dobry pomysł.
myslę,że hmb i mzb możesz sobie sprawić

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-11-24 16:18:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
Coś jak antykatabolik. Cięzko ćwicze siła-z masą. Hmb i jakieś Aminokwasy? jakieś konkretne propozycje do 150zl????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeżeli aminki chcesz dodać to oczywiście bcaa, szkoda jednak, że nie wystarczy na magnez, cynk, b6 bo naprawdę roznica w szybkości regeneracji jest znacząca- a kwota za jaka tego supla mozna kupic nie jest wcale duża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
czemu? hmb z olimpa 400kaps 88 + bcca z olimpa za 53zł 150kaps...jeśli chodzi o magnez.witaminy typu b6 wszytko mam i zapodaje stale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
HMB odpusciłbym bezapelacyjnie, aminy też, ewentualnie jesli potrzebujesz antykatabolika (choc moim zdaniem kreatyna i jej przetwory wystarczą) to kup te BCAA.

przydałoby się MZB olimpu, albo jakies ZMA, jakies dobre witaminy (daily formula, multiple sports), albo jesli brakuje Ci w diecie - białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
Ja niewiem czemu wszyscy odradzają hmb? moj kumpel bierze i uważa że jest bardzo dobre...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z czym połączyć? pomocy:)

Następny temat

MCT

WHEY premium