SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co kupić/zamienić - redukcja 2009

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
Witam,
aktualnie jestem na cyklu redukcyjnym (BCAA + CLA + OMEGA 3 + HCA Chitosan + WPC 80 + Chrom + Olimp Thermo Speed Extreme + White Blood + HMBolon), dieta przestrzegam w 85 - 95% (pracuję na zmiany, wiadomo raz zjem więcej, raz mniej). Za jakieś 10 dni skończą mi się suple i cykl będzie off, z efektów na razie jestem zadowolony, ale w najtrudniejszych do spalenia miejscach fat jeszcze jest. Przez cały grudzień planuję odpocząć od supli i "zaatakować" w połowie stycznia. Piszę ten tamat teraz, ponieważ mniej więcej muszę wiedzieć ile kasy z premii świątecznej odłożyć na suplementy. NA razie zastanawiam się nad czymś takim:

venom 3.0 90kap 119zł / MAN Scorch Remix V3 168kap 105zł
dymatize xpand 98zł lub jakiś inny NO booster
wpc80 ostrowia 62zł
cla trec 49zł / OLIMP Tonalin CLA(90 kaps.) 45zł
Trec OMEGA 3 28zł
2x CHELA CHROM Olimp 30kap 15zł

Co jeszcze mógłbym dokupić ewentualnie zmienić, cykl będzie trwał tyle na ile starczy mi Venom`a.
Co do ćwiczeń to (w styczniu kolejność pewnie będzie już inna):
poniedziałek - klata
wtorek - biceps
środa - plecy
czwartek - triceps
piątek - barki
Do tego dochodzi jeszcze ABS II.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył):



Wiek: 22

Waga: 75,5 - 76,5

Wzrost: 182

Cel cyklu: Redukcja bf

stosowane już wcześniej suplementy : trochę tego było

Uprawiane inne sporty: -

stosowane wcześniej spalacze : L-carnityna, TSE, Animal Cuts

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: BCAA + CLA + OMEGA 3 + HCA Chitosan + WPC 80 + Chrom + Olimp Thermo Speed Extreme + White Blood + HMBolon

ilość dni wolnych od kreatyny: -

przewidziane finanse na cykl: ~500

uwagi i sugestie: -

Staż treningowy: 01.01.08

BULMASTIF pomożesz?

Zmieniony przez - lukasDG86 w dniu 2008-11-25 18:30:08

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 360 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1892
Ale carbo wypijasz 5 min po treningu, zeby braki glikogenu uzupelnic (a po kolejnych 10 bialko). Jak pieprze glupoty niech ktos poprawi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...A CZEMU TRENUJESZ tylko jedna grupe na treningu?
nie jestem własciwie przeciwny takiemu rozplanowaniu ale czy ono jest najlepsze,
gdybys trenował nogi to zapewne efekty w redukowaniu byłyby lepsze- to "motor metabolizmu"

ja mysle,ze scorch zupełnie wystarczy
z boosterow mógłbys wziąć no-xplode
z pozostałych to; białko raczej bardziej uniwersalne bym proponował- choc jeżeli brałbys je raczej w okołotreningowej porze to mogłoby na wet pozostac to co jest,
reszta to; chela chrom, cla tonalin, gold omega raczej bym proponował a takze lecytynę i jakis magnez/cynk- np. mzb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
Apokalipsa wcześniej robiłem 2x split/tydzień, wolne miałem tylko w niedziele. Teraz robiąc codziennie inną partie mięśni mam więcej czasu, żeby skupić się na dokładnym wykonywaniu ćwiczeń i robieniu większej ilości serii/powtórzeń. Co do tego białka uniwersalnego to jakie byś polecał?

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
pewnie nie da się wymysleć lepszego i jak zwykle od dluższego czasu; prolongatum.

tak myslalem, ze w ten sposob to potraktowaleś jeżeli chodzi o trening- dlatego wziąlem to pod uwage i napisałem,ze nie mam nic przeciwko

jeżeli mądrze wkleiles ćwiczenia to powinno byc ok- tylko małe grupy raczej nie powinny byc bezposredni przed dużymi[chodzi mi o grupy zaangażowane, jak; bceps, najszerszy grzb.'


aaaaa.... i co z tymi nogami?



Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-11-25 20:15:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
Raczej nie podobają mi się bardzo umięśnione nogi, więc nie ćwiczę ich za często. Dawniej miałem problem z poprzecieranymi spodniami od szerokich ud :) , w końcu udało mi się spalić tłuszcz i mam ten problem z głowy. Moja sylwetka nie jest jakaś duża, żeby było widać wielką różnice między górnymi partiami mięśni, a nogami.

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale tu nie tyle chodzi o widoczność- a mięśnie na redukcji raczej nie urosną[tym bardziej te najwieksze], chodzi przede wszystkim o ogólne dysproporcje w sile[choćby na codzień, slabe nogi a silniejsza dużo reszta ciala- ja przynajmniej bym tak nie mógł, przez krótki czas w swoim treningowym zyciu nie ćwiczylem nóg i oceniam ten okres za "niebotyczne' niepoorozumienie.

ale decyzje już pozostawiam Tobie, w kazdym razie zachęcam- jeżeli sie boisz przyrostow to możesz ćwiczyc z duża i b. dużą ilościa powt[nawet w granicach 25-100 ]

zreszta Puma w dziale TRENING DLA ZAAWANSOWANYCH przedstawia podobne metody,ktore można by przystosować

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-11-25 20:39:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
O to chodzi, "większy" nie chcę być :) Wymiary jakie teraz mam mi wystarczą (oprócz pasa :) ), przydałoby się tylko poprawić definicję mięśni. Co do tego SCORCH`a to chyba jednak wezmę Venom`a 3.0, po przeliczeniu tego drugiego starczy na dłużej. Podczas takiej redukcji, jest sens poprawiania definicji, czy zrobić to w kolejnym cyklu?

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie wiem czy zdolalbys teraz to wykonać, musialbys przeorganizowac przede wszstkim trening by robic definicję.

a z tym venomem to jak chcesz, ale za wielki przeskok jest, a scorch przeciez także jest dośc wydajny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
Definicję mięśni zrobię po cyklu redukcyjnym, do wakacji i tak zostanie dużo czasu . Co do tego NO-Xplode od BSN to w składzie widzę kreatynę, której na razie nie chcę w żadnej postaci brać. Jest jakiś dobry NO booster o podobnej sile działania i w podobnej cenie jak NO-Xplode ale bez kreatyny?

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 360 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1892
Polecam Venoma (HD), tylko pamietaj, ze jest to "mocny" spalacz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
Venom HD to ten z 500mg zastrzeżonej mieszanki? Szczerze to nie czytałem o złych efektach ani o skutkach ubocznych venoma, najwyżej będzie "bolało"

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrać ???

Następny temat

Cyklon dnia

WHEY premium