SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jest z tymi kolanami

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
Witam
Mam problem z kolanami przez co nie mogę wykonywać przysiadów a co mnie bardzo wkurza.
Problem trwa już parę miesięcy.
Zaczęło się to od gry w siatkówkę, jakbym nie rozgrzał w ogóle kolan to po 3-4 wyskokach już bym zakończył grę bo bym nie był w stanie już wyskoczyć.
Jak rozgrzeje porządnie kolana to mogę grać, ale po kilku godzinach i na następny dzień jest masakra, ciężko się chodzi a po schodach już to w ogóle nie robota.
Kolana mi strasznie skrzypią
Przysiady jako tako mógłbym zrobić na mniejszych ciężarach, znacznie mniejszych, ale czuje tylko ten bół i skrzypianie kolan
Przerwa w grze w siatke, przerwa w treningach - nie nie pomogła.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Ból, obrzęk..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Być może kolano ma za mało mazi i jest jakieś tarcie między powierzchniami stawowymi, stąd możesz odczuwać to jako skrzypienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
Właśnie coś w stylu, tak jakby nie było smaru^^ i się ociera tam.
Jak mogę coś takiego wyleczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Pomocne okazać się mogą zastrzyki, ale to byś się już musiał skonsultować z lekarzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
skrzypienie w kolanach moze byc zwiazane z chondromalacja rzepki co z kolei czesto jest zwiazane z nieprawidlowym torem jej ruchu.Jak ktos uprawia sport,to chondromalacja to wlasciwie naturalne nastepstwo.Powinienes udac sie na rehabilitacje zeby ocenili prace twoich miesni i dobrali odpowiednie cwiczenia.Z zastrzykami bym sie wstrzymal,to jest duzy koszt,plus kontrowersyjne efekty.Lepiej najpierw sprobowac pomoc sobie samemu cwiczeniami,a jesli to nie pomoze,to szukac innych metod.Chyba,ze masz duzo pienedzy,to mozesz od razu polaczyc obydwie metody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9387
witam dzis dostalem 1szy zastrzyk synvisc.od kiedy moge zaczac trenowac na silowni nogi i grac w kosza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
nie musisz przerywac treningow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
Niedobrze, myślałem, że samo to przejdzie.
Nawet jak stoje gdzieś długo(np. w kościele) i mam nagle kleknąć to jest też problem bo kolana się odzywają...
Musze w takim razie szybko odwiedzić jakiegoś ortopede bo to widzę nie są żarty.

Zmieniony przez - Perend w dniu 2013-03-15 13:43:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9387
dzieki za pomoc vayo:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Magnez

Następny temat

złamanie ręki

WHEY premium