SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jest z moją skórą ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć wszystkim

Mam dosyć duży problem......

Odkąd sięgam pamięcią mam problem ze wszelkimi ranami i bliznami. Generalnie jestem zdrową osobą ale moja skóra praktycznie nie chce się goić. Blizny po większych upadkach z dzieciństwa mam do dzisiaj ( mam 19 lat ).

Niedawno zacząłem ćwiczyć i niemal natychmiast pojawiły mi się dosyć głębokie rozstępy. Lekarz powiedział mi, że to normalne w moim wieku i nie powinienem się zbytnio przejmować kilkoma krechami.

Ćwiczyłem dalej i na moim ciele szybko pojawiła się siatka czerwonych rowów

A wiecie co jest najgorsze ? Ja kompletnie nie urosłem. Po za tym, że stałem się trochę szerszy w barkach i ramionach wcale nie wyglądam na kogoś wysportowanego. Mam misiowatą sylwetkę a rozstępy jak pospolity koks.

Czy jest coś co mogę zrobić ze swoją skórą ? Wiem, że jest temat dotyczący rozstępów ale mój problem jest nieco szerzy. Może mam jakieś niedobory ? Może polecicie mi jakieś magiczne kremy ? Bardzo proszę o pomoc to dla mnie poważny problem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
ale czego oczekujesz?
kremu na rozstepy?
jesli tak to czy konieczny jest kolejny temat o tym?
widocznie masz 'predyspozycje', nie pozostaje Ci nic innego jak pogodzic sie z tym i bardzo nawilzac skore, robic peelingi etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 306 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2143
Zgłoś sie do dermatologa albo/i do endokrynologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Ja tez mam skórę z dużą tendencją do rozstępów. Udało mi się je mocno przyhamować kremami typu Fissan (2 razy dziennie 10-15 minut smarowania) oraz wcinając kolagen. Majac skórę z tendencją do rozstępów i chodząc na siłownię z jednoczesnym, szybkim wahaniem wagi (w górę i szczególnie w dół) narażamy skórę na duże cierpienia bez pielęgnacji i suplementacji. :)

Rozstępy powstają przez cały dzień, ale najważniejsze jest smarowanie przed treningiem i przed snem.

Cóż, mam nadzieję że będzie mnie kiedyś stać na usunięcie kilku sznyt laserem. :)

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
wcierałeś tą maść przez 10-15 minut?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybity / Zwichnięty mały palec u nogi ...

Następny temat

Podejżenie przepukliny

WHEY premium