SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jest nie tak ?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9180
Hej . Zastanawiam się co jest nie tak ze mną albo co robię źle . Otóż w skrócie trenuje ok 12 lat . Ostatnio solidnie , z dietą i w miarę progresuje ciężarami . Mój trening oparty jest na ćwiczenia podstawowe . Chodzi o to że wyglądam jak g****. Jestem zalany , mam słaba sylwetkę . Czysto się odżywiam , zadko jem śmieciowe jedzenie , owszem mam pracę na 3 zmiany zadko wysypiam się ale co może być ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Badania hormonalne robione?

Słabo śpisz i ciężko ćwiczysz, przecież to kortyzol...




Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2020-03-08 22:23:57

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9180
Po co badania hormonalne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
Pprzem83
Po co badania hormonalne ?
Hormony tartczycy są bardzo ważne - nadczynność lub niedoczynność tarczycy jest decydująca.
Można jeść czysto a jednak zbyt wiele i jest się otłuszczonym.
Trening też jest kiepski jeśli nie widać tego po mięśniach..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
A konkretnie to, jak jesz i ćwiczysz, ile masz lat? Co jesz, jak wyglądasz? Niewysypianie, dieta i genetyka może mieć znaczenie. Wyglądać, jak g... to pojęcie względne. Czasami to kwestia psychiki, kompleksów i akceptacji siebie, a nie wyglądu, bo ciężko mi uwierzyć, że po 12 latach treningów źle wyglądasz. W pasie masz 90 cm, dla mnie super. Ja brzydki i gruby jestem, a nie mam z tym problemu, bardziej mnie martwi brak siły i wytrzymałości. W pasie mam około 106 cm, a nie płaczę z tego powodu.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Po to by sprawdzić jak organizm pracujem, hormony sporo Ci powiedzą o stanie twojego organizmu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Pprzem83
Po co badania hormonalne ?


Wysoki kortyzol, prolaktyna, estradiol - poczytaj o wpływie tych wskaźników na stan zdrowia.

O tarczycy czy przysadce nie wspominając.

Senność, osłabienie i ogólne zmulenie to też może być przysadka.

Przebadaj się od A do Z, zrób całkowity przegląd organizmu.

Jak skanowanie komputera antywirusem.


Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2020-03-09 21:03:22

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drugie Podejście 2021 : Test Waterloo i trening Spartan Torso na max masę

Wiecej