SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jest do cholery?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Jutro trochę sie z tym pobawię

Chyba po prostu za długo trzymałem się tych samych metod - pora na małe urozmaicenia.

Sogi poszły.

BTW - nie zaważyłem wypowiedzi Evangeliona.

W zeszłym roku 50 mg efki mi wystarczyło, ale po jakimś czasie organizm się przyzwyczaja. Mógłbym przyjmować nawet 150 mg efedryny, to jest już górna dawka. 125 mg mam zamiar brać przez ores zaledwie czterech tygodni - więc nic nie powino się stać, tym bardziej że nie mam żadnych problemów zdrowotnych (nie licząc alergii na pyłki).
Myśle że dieta jest ok - przy około 18-20% BF nie ma sensu kombinować.
Po prosty postaram się zszokować nieco metabolizm.

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2004-08-10 17:13:08

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
HIIT faktycznie może podbić metabolizm, ale ponieważ jest glikolityczny z natury, lepiej go robić po ładowaniu, a kończyć tydzień na minimalnych obciążeniach.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ale czy zaraz po carb-upie nie powinno się robić aerobów w stałym tempie? Po to by organizm znowu powrócił do ketozy?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
HIIT pali glikogen szybciej niz areoby,mozna latwo to sprawdzic z rana bez posilku zrobisz i 90 minut cardio,ale sproboj zrobic HIIT to wywiniesz orla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2345
Z efedryną to mogę się zgodzić, że to indywidualna kwestia - ja przez dwa lata brałem Therme przez 90 dni wakacji po 2 kapsułki (ok. 50 mg) 7 dni w tygodniu, a teraz od marca 50mg efedryny+200mg kofeiny tuż przed aerobami i wciąż widzę te same efekty, żadnej adaptacji.

Poza tym, chyba Twój problem został rozwiązny - trochę pokombinować od czasu do czasu.

Jogger, mądrze mówisz - jak dla mnie to czasami nawet za mądrze... Mógłbyś do tych haseł dopisywać jakieś wyjaśnienia, albo linki do wyjaśnień? Bo ja np. wybieram się na studia przyrodnicze, ale wiele terminów i związków między nimi, z tego co mówisz, wydaje mi się niezrozumiałe ;> Z góry dzięki za poszerzenie moich horyzontów

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Ułóż listę

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2345
Z listy zrezygnuję, ale jak znów coś zobaczę, będę dawał znać na bieżąco, wcinając się w dyskusję ;-p

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy tłuszczowa dieta jest wskazana?

Następny temat

zmniejszyc apetyt

Wiecej