SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jesc? Prosze o porade i wskazowki.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38
Witam mam pewien problem a mianowicie nie za bardzo znam sie na sprawach zywieniowych a od jakiegos czasu cwicze ok 6 miesiecy zdazylem zbudowac mase teraz chcialbym sie ' wyrzezbic '. I tu sie pojawia moja prosba do Was o porady zywieniowe a nawet moze o jakis plan , wzor diety. Waze 80 kg i nie mam zadnego brzucha obwislego czy cos w tym rodzaju. Zbudowalem mase lecz teraz chcialbym po prostu wyrzezbic sie zaprzepaszczajac tego ale wole zaczerpnac informacji od kogos z doswiadczeniem niz bladzic po omack. Oczywiscie sam trening tez musze zmienic bo zdaje sobie sprawe za na mase oraz na rzezbe to dwa rozne sa potrzebne. Niestety siedze za granica z jezykiem ciezko i nie mam u kogo zaczerpnac porady. Wiec prosze Was o wskazowki w cwiczeniach oraz zywieniu z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38
oczywiscie supmlenetacja odzywkami rowniez wchodzi w gre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
proponuje skorzystać z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Ekspert-SFD w dniu 2013-09-27 23:22:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny Ektomorfik

Następny temat

Wafle zbozowo-ryzowe SunnyCorn

WHEY premium