SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jedzą i piją zawodnicy MMA, że 24h po ważeniu ważą 10 kg więcej?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak w temacie. Wiem, że się jeszcze często niektórzy nawadniają kroplówkami. Ale i tak sporo kg idzie z samego jedzenia i picia. Co więc jedzą i piją po ważeniu? Bardzo mnie to interesuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Wszystko to nie jest tak że oni mają wagę w limicie a poźniej ją nabiją jedzeniem. Tylko tak że na wagę wchodzą odwodnieni, a po ważeniu wracają do swojej "naturalnej"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie sądzę, żeby proces powracania do ''naturalnej'' wagi polegał na jedzeniu wszystkiego i jak najwięcej. Trzeba odpowiednio jeść, aby po przybraniu kg (po powrocie do naturalnej wagi) nie być wolnym jak słoń co często się zdarza po nieodpowiednim nawodnieniu i złym jedzeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263130
Niestety nie "wszystko".

Są naprawdę różne szkoły wracania do "życia" po zbijaniu i odwodnieniu na ważeniu.
Oprócz kroplówek (których używanie UFC wprawadza zakaz) bardzo "modnym" nawadniającym napojem jest np woda kokosowa, czyli naturalny izotonik.

Niektórzy stosują zasadę jedzenia po ważeniu
pokarm płynny -> pół płynny -> stały

jeśli interesuje Cie temat poszukaj na youtube audycji z Jakubem Mauriczem, szeroko porusza ten ten temat.
Kubia jest dietetykiem m.in. Asi Jendrzejczyk, Michała Materli czy Aslambka Saidova

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odp. Też słyszałem, że ufc ma zamiar zabronić nawadniania kroplówkami. Bezsens wg mnie. Jestem bardzo ciekawy, w jaki sposób sprawdzą czy ktoś używał kroplówki czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263130
achort2007
Dzięki za odp. Też słyszałem, że ufc ma zamiar zabronić nawadniania kroplówkami. Bezsens wg mnie. Jestem bardzo ciekawy, w jaki sposób sprawdzą czy ktoś używał kroplówki czy nie.


Ponoć woreczek z płynem oddaje jakieś tam substancje, które potem da rade wykryć we krwi.
Rozwiązaniem byłoby zastosowanie np szklanych kroplówek, ale jak to juz dokładnie z tym wszystkim jest to sie nie zgłebiałem.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Z tym wszystkim to tak pocisnąłem. Wiadomo że po ważeniu nie pojdą od razu do KFC ładować frytki bo forma musi byc Tak samo jak nie napisałem że jedzą wszystko i jak najwięcej


Zmieniony przez - Steven_99 w dniu 2015-08-11 16:46:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Po treningu dobry izotonik może być własnej roboty odrobina soli , gliceryna woda , woda kokosowa , izolat + kleik ryżowy itp .
Wszystko też zależy ile kg zrzucone i ile h do walk/
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Ta masa ciała to oczywiście woda. Uzupełnia się wodę, elektrolity, węglowodany.


Zmieniony przez - domer w dniu 2015-08-13 13:50:38

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do sprawdzenia

Następny temat

spadek masy....

WHEY premium