SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jeść i jak ćwiczyć ?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam :) na forum zaglądam dosyć często, znajduję odpowiedzi na wiele pytań, ale teraz mam konkretne dotyczące mojej osoby :)

Zaczęłam trochę się ruszać, codziennie godzina aeroby albo fitness, jem 5 razy dziennie. O 6:30 płatki z mlekiem, 10:00 kanapka, 12:00 owoc lub jogurt, 16:00 obiad,najczęściej kurczak+ryż, 18:30 kanapka/tuńczyk/twarożek,jogurt, różnie.. A czasem nic nie jem, bo po treningu opije się wody i po prostu mi się nie chce. 2 razy dziennie l-karnityna. BMI mam idealne, chodzi mi najbardziej o zgubienie brzucha,uda,pośladki :)

Zastanawiam się czy nie jem za mało, co robić przez tą godzinę na treningu żeby było widać efekty ? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Ćwiczyć.
Dieta do dupy, nie da się zgubić tłuszczu w wybranych miejscach.
L-karnityna też nie jest przydatna, a na pewno nie w tym celu, w którym ją stosujesz.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
więc co jeść ? więcej,inaczej,częściej ? :/ odstawić tą l-karnityne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Ankieta działu.

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f403.html - do tego działu się udaj.

' Nie jesteśmy aniołami '

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc mamie. 30kg do zrzucenia.

Następny temat

Pomoc dla początkującej

WHEY premium