SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jeśli odstawię odżywki a nadal będę ćwiczył??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 237
Moje pytanie dotyczy tego, jaki będzie efekt, jesli odstawie odzywki - białko i jabłczan kreatyny , lub samo bialko i nadal będę ćwiczył, tyle ze bez zadnych odzywek?? Czy wszystko co zdobylem mi się jakos "spali" "zejdzie", czy może pozostanie o ile będę kontynuował ćwiczenia??

Prosze o konkretne odpowiedzi, poza tym nie znalazlem odpowiediz na to pytanie dlatego postanowilem zalozyc nowy wątek....

Pozdrawiam

PS W chwili obecnej nawet nie zacząłem jeszcze brac bialka, ale przymierzam sie do tego
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
hmm to od jakiej granicy to ma znaczenie?
Pewnie wtedy kiedy przestajemy rosnąć poprostu zwiększamy liczbe białka/węgli/tłuszczu

Zmieniony przez - blanciorr w dniu 2008-08-16 10:55:31

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
Jeśli będzie dobry trening i dieta to wiele Ci ni zejdzie, a nawet i efekty będą niezłe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
jedz dobrze a nic Ci nie spadnie. Wiem po Sobie. Dobra dieta i nie ma co sie bac spadków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18459
dokladnie j/w wiekszosc zalezy od diety i treningu

'Kropla drąży skałę nie siłą, lecz częstością padania'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
ale kolega kupił białko chce je wziąść a potem już nie brać? czyli chce wziąść te białko cyklicznie... tzn ze kolega nie ma tez pojecia o diecie...

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
zero pojecia nt odzywiania


bialko to jedzenie

bierzesz jesli chcesz połatac diete a nie dajesz juz rady z normalnym jedzeniem

wez sie za diete

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 237
Oczywiscie drodzy przedmowcy :P Przyznaje otwarcie że nie mam pojęcia o diecie... Oczywiscie wydaje mi sie jasne, że jesli bede dobrze sie odzywial to powinno być okej ale wolalem spytac ekspertow...

Powiem moze jednak o co mi chodzi...
Mozecie sie ze mną zgodzic lub nie , ale bialka ktore są proponowane w formie odzywek to bialka syntetyczne a co za tym idzie , moim zdaniem wcale nie takie zdrowe - co naturalne , zawsze bedzie lepsze...
Ze względu jednak na fakt, iż ćwiczę juz ponad rok ( 3 razy w tygodniu) efekty są marne.... Zadowalające wprawdzie, ale mogloby być lepiej - jestem dosc szczuplej postury....
Dlatego też moj plan jest taki... Wezme jakis czas bialko syntetyczne, a pozniej odstawiam i "podbudowany" nie tylko fizycznie , ale co wazne , rowniez psychicznie, będę utrzymywal trening plus naturalna dieta =P

Napiszcie co o tym sądzicie... jednak upieram sie ze syntetyk to syntetyk ,,,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86828
Pieprzenie tam.

Jesz, ćwiczysz, śpisz.

A to czy białko takie czy inne to

Efekty marne bo lipny trening i za mało żarcia. Tyle.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-07-31 21:38:57

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 237
jak na swoj wzrost (175) i wage (64) jem przerażająco duzo =P .. Zresztą mniejsza z tym ... =P Wszyscy dobrze wiemy , że odzywki wspomagają przyrost masy mięsniowej, bo jakby bylo inaczej , to nikt by odzywek nie bral, a na silce widze ze to wlasciwie wiekszosc spolecznosci :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86828
Możesz jeść góry żarcia, nieważna ilość tylko kompozycja i jakość. Po wadze widać jak to dużo jesz

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
wielu ludziom sie tak kiedyś wydawało, że 'dużo jedli'

ale duże czipsy to nie jedzenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

horse power pytanie

Następny temat

Prośba o pomoc w suplementacji

WHEY premium