SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co ile robić przerwy pomiedzy cyklami???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co ile mam zmieniać trening i co w nim zmieniac (dokładnie co??) bo niewiem.Wystarczą tylko zmiany serii i pow. , czasu odpoczynku ,inne dni trenowania czy musowo jeszce zmieniać ćwiczenia.Mam tylko sztange i sztangielki i ławkę więc za dużo nienazmieniam.I czy trzeba robic cykl regeneracyjny zawse po skończonym cyklu?? prosze o odp.


>>> pozdro <<<
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Cykle trwają średnio 4-8 tgodni, po każdym ciężkim cyklu rób ok 2 tygodnie regeneracji. Treningi możesz urozmaicać poprzez zmianę ćwiczeń, ilosći serii, powtórzeń, zmianie długości przerw.

1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
2.Jak trenowałeś ostatnio:3-6 miesiecy-konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów(z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe cięzary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszczyk, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
3.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???
4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.

Pomóż nakarmić głodne dzieci: http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a się stanie kiedy cykle będą trwały dłużej niz 8 tyg. I czy regeneracja to ma być 2 tyg. przerwy czy robić trening ale lżejszy a jeśli wogóle nic nie robić podczas reg. to jak długo??????

>>> pozdro <<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
tam amsz wszystko " http://www.kulturystyka.pl/atlas/

ŁDZ & WAWA UTD. (faku & tribal) SPAM GANG JŁ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytałem i pełnej odp. nie znalazłem i wogóle chcę aby ktoś mi to powiedział adekwatnie do mojej osoby.

>>> pozdro <<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
co ty gadasz?? jak nie znalazles odpowedzi ?? przeczytaj przynajmniej do "rozgrzewki" a nie tylko pierwsze 10 linijek

ŁDZ & WAWA UTD. (faku & tribal) SPAM GANG JŁ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze

>>> pozdro <<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a się stanie kiedy cykle będą trwały dłużej niz 8 tyg. I czy regeneracja to ma być 2 tyg. przerwy czy robić trening ale lżejszy a jeśli wogóle nic nie robić podczas reg. to jak długo?????? - niestety ale nie znalazłem na to odp. choć zgadzam sie że jest tam dużo dobrych info. ale na te pytania nie ma odp. więc proszę o pomoc a jeśli ktoś jest spostrzegawczy odemnie to prosze niech mi wyszuka z tekstu odp.

>>> pozdro <<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Nie powinieneś robić dłuższych cyklów, organizm i mieśnie ciężko to znoszą. Długość odpoczynku zależy od tego jak się czujesz - bardzo wyczerpany, to z 3 tygodnie. Ale to powinien być aktywny odpoczynek - lekki trening, 12-15 powtórzeń, polecam sprawdzony ACT.

Pomóż nakarmić głodne dzieci: http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
"Stosowanie przez cały czas jednakowego poziomu intensywności prowadzi do znużenia treningiem, braku postępów, a jeśli do tego jest to stale wysoka intensywność-może prowadzić do przetrenowania. Do tego celu służą właśnie wyżej wymienione czynniki. Upraszczając-po treningu(lub maksymalnie dwóch)o wysokiej intensywności na daną grupę mięśniową-następny niech będzie lżejszy( o niższej intensywności"

ŁDZ & WAWA UTD. (faku & tribal) SPAM GANG JŁ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki

>>> pozdro <<<
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przenoszenie - gdzie wrzucic?

Następny temat

Brak przyrostow

WHEY premium