SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co gdy...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 930
wincol - regularne posiłki mogę przyspieszać metabolizm i ułatwiać odchudzanie. Potwierdzają to niektóre badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 380 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10983
Czyli jeżeli wstane w sobotę o 8:00 to zażywam BCAA/WPC i ze śniadaniem czekam do godz 9:00 ale w 5 posiłkach musi zmieścić się 6 ( tyle samo B/T/W), czy mam racje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1330 Napisanych postów 22394 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357146
tak,
tylko po co Ci to bcaa i bialko z rana, i czemu chcesz czekac godzine na posiłek??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3014
jeśli jesteś na masie to zjedz od razu jak wstaniesz
a jeśli na redukcji to nie zaszkodzi jak poczekasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 380 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10983
Wincol albo BCAA albo WPC. Chciałem uniknąć katabolizmu a zarazem skorzystać z porannego okna anabolicznego. A z tą godzinka to już wszystko jest jasne bynajmniej dla mnie i będę praktykował szkołę jedzenia o tych samych porach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1330 Napisanych postów 22394 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357146
nie masz tak co sie bac tego katabolizmu
wystarczy jak zjesz sniadanie jak wstaniesz, takie zabiegi z bialkiem/bcaa nie sa potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15069
ale na co czekac? jaki katabolizm i po co z rana ladowac te suple?
proch to nie sa magiczne cukierki, ktore cie porobia
jedz normalne sniadanie i nie cuduj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy ważyć kurczaka przed czy po smazeniu?

Następny temat

Prośba o pomoc w dobraniu właściwej diety.

FAME