SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co gdy...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 388 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11037
Witam, nurtuje mnie pytanie typu. Co gdy wstane np. w sobote o 10 a cały tydzień wstaje o 8. Dokladniej opisując w tyg jem sniadanie o 6:30 kolejny posiłek 9;00 lecz gdy mam dzień wolny od pracy niechce wstawać o 6 żeby zjeść posiłek, co możecie doradzić?
Czy gdy wstaje o tej 8 zażywam odżywki typu BCAA/WPC i mam przetrzymać do tej 9?, i co jeśli wstane o tej 8 omija mnie jeden posiłek jak to rozłożyć i czy wgl rozkladać?
Proszę o pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
nie masz tak co sie bac tego katabolizmu
wystarczy jak zjesz sniadanie jak wstaniesz, takie zabiegi z bialkiem/bcaa nie sa potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15069
pory posilkow i ich ilosc nie maja znaczenia, wazne jest zebys dostarczyl ustalona kalorycznosc i b/t/w w ciagu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 388 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11037
Przecież organizm przyzwyczaja się do pory jedzonych posiłków, wiec pory posiłków mają znaczenie bynajmniej dlamnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Nie przesadzajmy, że organizm aż tak bardzo przyzwyczaja się do regularnych pór posiłków. Spokojnie możesz w sobotę "zaburzyć" nieco te sztywne ramy czasowe. Wyjdzie to wyłącznie na dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
nie maja, najwazniejsze jest to zebys dostarczył dzienne zapotrzebowanie jak kolega juz napisał, czy bedzie to w 3 czy w 5 posiłkach nie ma znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
jak wstaniesz to zjedz od razu i następne dostosuj to poprzedniego nie wiem jak tam jesz co 3h np
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
chociaż koledzy tutaj słusznie wskazują na to, że sztywne trzymanie się 6 posiłków czy równych, trzygodzinnych przerw między nimi pozbawione jest sensu, to trudno zgodzić mi się ze stwierdzeniem, że pory posiłków nie mają żadnego znaczenia. Przykładowo wysiłek fizyczny, stwarza pewien bonus fizjologiczny w organizmie, który osoby bardziej obyte w temacie potrafią wykorzystać odpowiednio zestawiając pokarmy....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
szczególnie na redukcji ważne jest (według mnie) trzymanie się jedzenia o wyznaczonych porach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
czepiasz sie szczegółow Fafatq,
tu bardziej chodziło o pory posiłków poza tym po treningowym bo to wiadomo,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
Amadeusz94
szczególnie na redukcji ważne jest (według mnie) trzymanie się jedzenia o wyznaczonych porach


a co to daje wg Ciebie, takie trzymanie sie wyznaczonych godzin??
i w jaki szczegolny sposób wiąże sie to z redukcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
organizm przyzwyczaja się do stałego dostarczania btw i nie chce się wtedy podjadać
trzymam sie tego zawsze na redukcji a osobom które nauczyłem jeść regularnie (bez diet ) spadł tłuszcz więc nauczony doświadczeniem swoim i innych rekomenduje to
to sie bardziej tyczy osób które zaczynają albo chcą tylko spalić tłuszcz bo np są po świętach jak każdy teraz
a na masie to raczej nie ma aż takiego znaczenia sam teraz masę robię i nie zawsze jem regularnie i wiem że to wiele nie zmienia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy ważyć kurczaka przed czy po smazeniu?

Następny temat

Prośba o pomoc w dobraniu właściwej diety.

WHEY premium