SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dolożyć do kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
Witam mam takie pytanko co najlepiej można dołożyc do kreatyny dominatora z olimpu żeby uzyskać lepszy efekt. Mam 30 lat 199 cm i 102kg wagi ćwicze jakieś 4 miechy teraz wcześniej też cwiczyłem ale jak mi się zachciało. U mnie jest taki problem że niemam żadnych efektó wizualnych a chciałbym nabyć troche masy mieśniowej. Nabyłem kreatyne tylko nie mam pojęcia co by było najlepiej do niej dołożyc dla zwiększenia efektów dodam ze plan żywieniowy też już nabyłem i zaczynam stosować . Prosze o porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402345
jak nie ma efektów to znaczy ze cos robisz nie tak,
najprawdopodobniej dieta ale moze tez zle trenujesz.. to powinienes sprawdzic najpierw, suple tu nie pomoga...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1292
jak już sprawdzisz co jest nie tak, dorzuć sobie białko do krety.

The effort of using your mind.

...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 831

Jak nie możesz to jeszcze więcej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
z dieta dopiero startuje od jutra i chciałem od razu dożucić jakies odżywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 831
spróbuj najpierw na samej diecie

Jak nie możesz to jeszcze więcej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
BarCukier
jak już sprawdzisz co jest nie tak, dorzuć sobie białko do krety.

po co wciskasz mu białko skoro ma dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1292
daniel97n
BarCukier
jak już sprawdzisz co jest nie tak, dorzuć sobie białko do krety.

po co wciskasz mu białko skoro ma dietę?

a wiesz jaką ma dietę bo ja nie.

The effort of using your mind.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
czyli w ciemno walisz z poradami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
j/w sam autor chyba powinien najlepiej wiedzieć co mu potrzeba takich typu odżywek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 656
Miałem kiedyś podobnął sytuacje co do Twojej. Proponowałbym Ci poczytać sporo o diecie, srogo jej przestrzegać w miarę możliwości oczywiście ;) w razie braków dać jakieś białko, czy gainer i zobaczyć czy będę efekty. A co do supli to Kreatyna jest najlepsza. Co do niej stosować? Hm.. Białko, gainer to do diety. A jeśli nie potrzebujesz przedtreningówki to raczej kreatyna powinna sama wystarczyć. Moja rada wychodzi z założenia że trening masz dobry i dobrze go wykonujesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa

Następny temat

Jaka forma kreatyny najlepsza?

WHEY premium