SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dokupić na dobry odblok jaj?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 220
Chcę zrobić dwutygodniówki z wina-propionatu-metanabolu.
Mam pytanie co brać w przerwach żeby się dobrze odblokować i nie mieć problemów z potencją? Ostatni cykl skończyłem 10miesięcy temu brałem po nim Clomid 30tab. a i tak miałem potem problemy z potencją. Fakt że cykl był hardkorowy 4,5 miesiąca
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 573 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14171
no to sie nie dziw, ze po 18 tyg. cyklu miales problemy, 30 tab. clomidu to stanowczo za malo na tak dlugi cykl
poszukaj w wyszukiwarce tamatu 2 tygodniowek, tam byl odblok rozpisany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
miałeś jaja po 18 tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 573 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14171
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 573 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14171
pewnie jak orzeszki panience pewnie miedzy zebami lataly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
"Co dokupić na dobry odblok jaj? "

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Znów głupoty o Clomidzie...
Oj, zanim sprowadze ludzi na dobrą drogę, to chyba sam wykorkuje...

Czy cykl ma 6 czy 16tyg, potencjalny odblok robi się z podobną siłą...
Zwiększanie dawki Clomidu nie wiele da. Przysadka zatyka się do pewnego momentu, a później już stoi szlaban prawie w tym samym miejscu...

To, że miałeś problemy z Libido po kuracji, to na moje w pierwszej kolejności wina nadmiaru Clomidu, którego każą ci żreć do przesady...

Główna problematyka wychodzenia na prostą po kuracji polega na tym, aby kuracje przestać w momencie, w którym zaczynają się robić patologiczne zmiany w jądrach... I w tym jest problem. Dlatego przy bardzo długich kuracjach, wypada zrobić ze 2 tyg lekkie i walić zachowawczo clomid czy nolve, a nie czekać na sam koniec.

---------

A w kwestii twoich "dwutygodniówek", to daj na luz. Co chcesz zrobić przez 2 tygodnie. Chyba sztange wydupczyć...

Jak już chcesz być maniakiem cyklu przerywanego (nie mylić z seksem) to zrób sobie chociaż "miesiączki". Lepiej na tym wyjdziesz.

A między cyklami zrób sobie ze 3-4 tyg przerwy, a w nich nolve. Z tym że zacznij brać na tydzień przed końcem miesiączki, przez 2 tyg. Wystarczy po 1 tab. Tak powinno być ok. Choć musisz obserwować organizm. Możliwe że Dawka nolvy będzie nawet lekko za duża lub może i przeciwnie. To już ty musisz czuć.

A idealnie było by, gdybyś w luki między cyklami brał Anavar. Wtedy było by jak znalaz. Tylko wtedy to już ciężko by nazwać przerwą w cyklu, lecz system podjazdowy :) Ale sam bym to spróbował... Polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 220
"Główna problematyka wychodzenia na prostą po kuracji polega na tym, aby kuracje przestać w momencie, w którym zaczynają się robić patologiczne zmiany w jądrach... I w tym jest problem. Dlatego przy bardzo długich kuracjach, wypada zrobić ze 2 tyg lekkie i walić zachowawczo clomid czy nolve, a nie czekać na sam koniec"

Czyli nolve lub clomid w trakcie tych dwóch lekkich tygodni brać już razem z koksem?

A można tak po cyklu Clomid+Nolva+Proviron, czy za dużo, może coś innego skuteczniejszego? Bardzo ważna jest dla mnie żeby nie mieć flaka po cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Nolve tak, ale clomid generalnie nie. Jeśli chodzi o te rzekome dwutygodniówki to clomid sobie daruj... Nolva będzie lepsza...
Organizm lepiej ją znosi a i można brać na dłuższych dystansach...

Ale na prawdę, darował by sobie te 2tygodniówki... Ani koks dobrze nie zacznie pracować ani nolva nie będzie dobrze wkręcona...
Cały cykl wyjdzie na prowizorkę...

Tylko wysokie dawki w tak krótkich odstępach będą skuteczne, a znów wysokie szybko cię zblokują...
Ze zblokowania nie wychodzi się od razu, więc zanim się odblokujesz to już następna seria poleci... Błędne koło...

Miesiączki wyjdą kożystniej...

Proviron jest gut, ale tylko jak nie boisz się DHT i tylko w kwestii samopoczucia, do ukł.horm. i tak będzie rozregulowany...

Nie będę już dywagował, bo i tak za raz od innych sypną się pytania...
Dam ci gotową receptę:

Jak już uparłeś się na dwutygodniówki, to the best byłby Anavar po między seriami cykli... z odrobiną nolvy na podpałkę teścia. Ale wtedy jak już pisałem te 2tygodniówki przestaną być nimi z definicji... Ale coś z idei pozostanie.

A konkretnie, serie cyklu rób jak chcesz, na jakieś 2-3 dni (około po 12 dniach) przed końcem 2 tyg mikro-cyklu walnij ze 2 nolvy i pezez 4 dni jeszcze po 1teb. (Nolve w systemie jak Clomid bierzesz :) a ten dzień przed (w dniu 13) zacznij Anavar przez 2 tyg po 10mg dziennie zapobiegawczo. Nie wiem jak to się ma do twych zabawek jakie chcesz włączyć,a le najlepiej by było, gdybyś kożystał z leków szybko działających, bo inaczej wszystko traci sens...

Czyli unikaj koksu depot, a skup się raczej na tabsach. Ewentualnie Test.Supension bo on działa szybko... Innego nie. No chyba że propio, ale to musisz odpowiednio dni działania wyliczyć. Teoretycznie możesz nawet w 1 dniu zapodać Omkę, ale tylko 1 dnia. Głupio by było gdybyś walnął kox który dział np miesiąc w ostatnim 14stym dniu. Co z tego że są to 2tygodniówki które utrzymują ciągle kupe teścia...:)

No ael to już sam wiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 220
Dzięki, co do tych dwutygodniówek to już sobię poczytałem. ale się jeszcze zastanowie - może dam sobie spokuj tak jak radzisz.
Z tym anavarem to dobry pomysł, bo z tego co wiem to on nie blokuje produkcji testosteronu a pozwoli zatrzymać spadki - chyba o to chodzi?

Jaki proponowałbyś cykl żeby sie po nim łatwo odblokować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Widzę że cię przekonałem do innej racji...:)
Wiesz, nie musisz się mnie słuchać jak grzmotu. Każdy niech sobie robi co chce. Ja tylko pisze że tak że bym nie brał sam tego...

Można zrobić inny myk, to co ja chyba zapodam, czyli mixing on live :)
Wino+Metka. Proponuje wersję Włoską, bo ma 10mg tab i są czyste jak Polska!
Dawki sami sobie ustalicie, ale ideą jest to, aby brać tydzień 1 lek i na drugi tydzień przeskok na 2gi lek. To powoduje że ciągle masz zmiane i nie ma mowy o jednostajności. A po drugie to mnie szybko zaczyna łep boleć na winie, więc przy częstych i szybkich zmianach uniknę tego...

Ale szybki i wygodny cykl, taki wiosenny, to brat boldzio + winko. Softowo winko 50 tygodniowo i boldzio 200mg tyg wystarczy. Ze 6-8 tyg. Odblok jak znalazł, Clomid w systemie 2+1+1+1+1 rozpoczynasz na 0-2 dni przed końcem ostatniego tygodnia liczony od ostatniego strzału.

I eta wsjo :)
Albo inny luzacki taniec. Paczuszka Omki + 8 deki.
Omka 1amp tyg i Deka front na 2amp i reszta na 1tyg
Czyli w każdym tygodniu: 1o+2d ;+; 4x(1o+1d) ;+; 1d ;+; 1d

W ostatnim tyg ozn 1d odpalić nolve i clom jak wyżej opisałem.

I luzik.
Pzodro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z omką

Następny temat

SERCE MIĘSIEN POPRZECZNIE PRĄZKOWANY

WHEY premium