SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co do odkażania?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 82 Wiek 1 rok Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2915
Cześć
Czym można odkażać miejsce przed i po iniekcji? Do tej pory używałem spirytusu salicylowego ale obecnie to produkt deficytowy z tego co widzę... Czy sprawdzi się zwykły spirytus z monopolowego albo woda utleniona?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 36512 Napisanych postów 278073 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1385860
Woda utleniona raczej słabo
Wszystko co na spirytusie będzie ok

Zapytaj w aptece czy nie mają gazikow do dezynfekcji to raczej nie zginęło, podzwoń po aptekach i sobie gdzieś podjedziesz w op masz 100 sztuk to na trochę wystarczy
To są już gaziki popakowane i nasączone
Ja mam takie

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5548 Napisanych postów 4595 Wiek 26 dni Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 153568
Alkohol izopropylowy, inne nazwy to isopropyl alkohol, isopropanol, IPA. Tym właśnie nasączone są te gaziki.
Jest to też składnik żeli odkażających do rąk.

Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2020-03-19 09:21:43
1

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17379 Napisanych postów 65540 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 552995
weit
Cześć
Czym można odkażać miejsce przed i po iniekcji? Do tej pory używałem spirytusu salicylowego ale obecnie to produkt deficytowy z tego co widzę... Czy sprawdzi się zwykły spirytus z monopolowego albo woda utleniona?

Octenispet, lub coś +60% alc wtedy virus odparowuje jeśli pod tym kątem pytasz.
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 82 Wiek 1 rok Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2915
Dzięki wielkie
A spirytus zwykły też się nadaje? Bo mam buteleczkę i raczej nie wypije xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17379 Napisanych postów 65540 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 552995
Tam jest 90% więc jak najbardziej.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5548 Napisanych postów 4595 Wiek 26 dni Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 153568
Może być, ale za takie coś będziesz się w piekle smażył ;)
3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7913 Napisanych postów 54152 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 634949
Popytaj jeszcze raz w aptekach , ja dzisiaj normalnie kupiłem spirytus salicylowy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
pawel82
Popytaj jeszcze raz w aptekach , ja dzisiaj normalnie kupiłem spirytus salicylowy...

Weekend idzie to rzucili ;)
4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2624 Napisanych postów 2481 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 41929
spirytem to mozna odkazac sie od wewnatrz i na zewnatrz
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 29 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 304
odkażanie jest dla lamusow , przez ortaliun i lecisz na ostro %)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid

FuckBaton