SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co do cypio?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 96
z czym mozna brac cypionat? zastanawialem sie czy łącząc go z propem bylo by dobrze albo z prolo. i na co mozna przejsc od razu po tych estrach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75119
Ja wlasnie bede przechodzil z mix-a(Test B) na cypio+prop. Mysle, ze jest to bardzo dobre polaczenie.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
z enanem lub propem nie ma co laczyc..najwyzej po cyklu na cypio przejdz na propa.Polaczyc najlepiej wg mnie z winem dodajac pod koniec cyklu lub meta na poczatku

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 96
ja wlasnie slyszalem ze ludzie lącza z propem. . . a z oma albo jakims innym tesciem i zeby potem przejsc na propa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
mozesz dac na start mety a pod koniec propa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
chudzina chyba bije cypio razem z propem
jak nie chcesz łączyć to albo propa dajesz po cypio albo np omę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
polaczenie cypio + mdrol ;) bede lecial za tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
meta+cypio+master, u mnie rewelka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Chudzina pisal o tym, ze mozesz zrobic sobie wlasnego mixam, cypio/enan 250mg + prop 50mg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
aras a co sadzisz o moim polaczeniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie jest złe, dla mnie do m-drola obowiązkowo test, choć sam bym raczej się nie skusił na m-drola
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl(prop) do oceny.

Następny temat

matanabol a piwo

WHEY premium