SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co do białka?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 100
Witam. Ćwicze na silce od 2 lat z przerwami,lecz efekty sa raczej małe.Z solidną dietą raczej jest problem, lecz od jakiegoś miesciąca zdrowiej się odzywiam(duzo mięsa,warzyw, pije tylko wode).
Wrost: 185cm,waga:77kg,wiek:18.
Myslałem nad kupnem białka i nie wiem co do niego powinienem jeszcze kupić, jakaś kreatyne czy co? Może polecacie coś innego niż białko?
Z góry dzięki ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7688
Białko to się pije według braków w diecie. Możesz zrobić sobie cykl na kreatynie na pierwszy raz najlepiej mono ale dieta to podstawa.
DT
5g rano i 5g przed treningiem
DNT
5g rano

Zmieniony przez - mackowski1 w dniu 2011-04-12 18:37:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 100
OK, może inaczej ,sądzę ze jakies białko czy cos by się przydało gdyż pisząc ze jem duzo miesa to chodziło mi ze w porównaniu do reszty tego co spozywam.
i wydaje mi się że małe braki w diecie mam wiec by chyba pasowało. ale co do tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 106 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
monohydrat kreatyny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 911 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15244
Najpierw uloz diete a wtedy bedziesz wiedzial jakie to sa te male braki by je uzupelniac bialkiem w prochu.

"To tylko krok by granice przekroczyć, spuścić wzrok nie patrzeć w oczy,
przeszłość oddzielić grubą kreską,
lecz może zdąże ułozyć jeszcze wszystko przed śmiercią.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
musisz policzyc ile tego bialka ci brakuje, ale nie tylko, wegle i tluszcze sa rowniez bardzo wazne.

Do tego nie dorzuca sie nic, chyba ze weglowodany, bo z odzywek cykli sie nie robi.

Co du supli to jak bylo wspomniane wyzej mono lub inna pojedyncza forma bedzie ok.

Z innych dodatkow to witaminy, magnez/cynk, omega 3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dośc pilne pytanie odnośnie kreatyny

Następny temat

AAKG w czasie dnia

Wiecej