SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co do Nano? Coz z kopem.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 463
Witam mam dylemat i nie moge sie zdecydowac co ciekawego wziac do NaNo Vapor? Cel: masa, bez fatu. Chcialbym cos z kopem. Poprzednie cykle to Shotgun, x-pad, v12 HP, Power Horse, diete staram sie trzymac na fest :)

Wiek 30 lat, 173 cm, 82 kg, staz 1,5 roku.

Dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
przedtreningowo chcesz cos do vapora dolaczac? imo nie ma sensu, ew daj zwiekszaj stopniowo dawki az bedziesz zadowolony.

mialbym dla ciebie propozycje ale to nie jest kop tylko nieeksplozywne lecz stałe i konsekwetne wspomaganie.
jesli jestes zainteresowany to wypełnij ankietę i postaram się coś dobrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 449
Wzasadzie to już nanovapor ma to na celu ale możesz sobie to połączyć naprzykład z aplodonem Może jakieś białko do tego ale żeby mieć dużego kopa to kup 2 opakowania nano vapora i jedz podwójną porcję ktoś o tym chyba pisał już na forum wiec możesz poszukać Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5431
NV to przede wszystkim NO2 więc nie wiem po co Ci do Niego kolejny No-Booster. Spróbuj Anabolic Halo niby działają superrr razem ale opinie ma trochę przereklamowanego i zbyt drogiego produktu, chociaż ja uważam, że warto to sprawdzić ewentualnie Green Magnitude lub Storm. pzdr

"Tak, to siniaki zdobyte w bójce."
"Nie, nic mi to nie przeszkadza."
"Doznałem olśnienia."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
halo to formula potreningowa a On szuka niby cos co da mu kopa przed treningiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5431
No ale przecież od tego jest NV więc do Niego najlepsze z tej samej firmy raczej jest Halo... bey sensu brać do NO2 kolejne NO2 to tka jakby robić cykl na Shocku i White Flood...

"Tak, to siniaki zdobyte w bójce."
"Nie, nic mi to nie przeszkadza."
"Doznałem olśnienia."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
no wlasnie, sam vapor wystarczy jezeli nie bedzie kopal to po prostu trzeba zwiekszyc dawke


wiec nie rozumiem po kiego chcesz te halo(po treningowy suplement) przed treningime wzucic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5431
nie kumasz... chodzi mi o to ze on nie potrzebuje drugiego przedtren. tylko jakis stack potren. do NV wiec ja proponuje Halo. NV przed tren. a halo rano i po tren.

"Tak, to siniaki zdobyte w bójce."
"Nie, nic mi to nie przeszkadza."
"Doznałem olśnienia."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
no to juz Cie rozumiem heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5431
to git :D hehe pozdro

"Tak, to siniaki zdobyte w bójce."
"Nie, nic mi to nie przeszkadza."
"Doznałem olśnienia."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepsze suplementy, odzywki?

Następny temat

Gainery z dużymi porcjami.

Wiecej