SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dla was liczy się najbardziej/co jest najważniejsze?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1124
Ja choc cwicze na silowni okolo 5 lat to nigdy na pierwszym miejscu nie byla sylwetka tylko sila, ale powiedz co jest nienormalnego w polepszaniu swojego ciala u mezczyzn i potem pokazywaniu go na zawodach jak mi to wytlumaczysz to sie z toba zgodze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
Pytasz co jest nienormalnego w tym, ze mezczyzna tyra na silowni, niszczy sobie zdrowie sterydami, powieksza swoje miesnie to ogromnych rozmiarow, przez co calkowicie traci sprawnosc, tylko po to zeby razem z innymi podobnymi sobie, prawie nagi pokazywac swoje cialo na pokazach i tzw. zawodach?

http://www.youtube.com/watch?v=SkQH1jELNCY
Nowa Prawica - manifest programowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
Masz bardzo ograniczony i ciasny umysł. Nie każdy stosuje sterydy, poza tym SAA brane rozważnie nie jest wcale bardziej szkodliwe niż alkohol, papierosy, narkotyki. Ja zrobię szpagat, mostek i mogę biegać więc gdzie tu utrata sprawności fizycznej? Proponuję przemyśleć 10 razy zanim coś napiszesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
"co nie zmienia faktu, ze celem treningu kulturystycznego jest lepszy wyglad, a to normalne dla mezczyzny nie jest. "

lepsze to niż zgnić przed kompem albo w kfc

Widziałem fragment jednego pokazu kulturystycznego gdzie napakowany koleś na wejściu robił salta szpagaty i przewrotki, czy ja wiem czy on stracił sprawność...

Zmieniony przez - kubalol13 w dniu 2011-08-29 22:40:17

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1124
wiesz co to jest kulturystyka naturalna, nie kazdy kulturysta sie szprycuje. jestem ciekaw co masz na mysli traca sprawnosc, wielu kulturystow potrafi zrobic np. szpagat a sterydy sa w kazdym sporcie wiec ten argumen jest do bani.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
oczywiscie ze lepiej,. ale czy to jest tak ze albo kulturystyka, albo kfc?
I chyba mi nie powiecie, ze "najlepsi" kulturysci, z ktorych chyba akzdy kto trenuje ten "sport" powinien sie wzorowac sa sprawni? Zrobia chociazby prosty wymyk, czy wejscie silowe?

Zmieniony przez - namtar w dniu 2011-08-29 22:43:16

http://www.youtube.com/watch?v=SkQH1jELNCY
Nowa Prawica - manifest programowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3512 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71979
namtar wy******laj stad bo sie tego czytac nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
Jw , chyba masz kompleksy, że brak Ci motywacji i samodyscypliny na taki sport jak kulturystyka. Co do kfc nie polecam, unikam śmieciowego żarcia ale wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1124
zawodowiec kai green potrafi na 100% zobacz jego na np mr. olimpi jego pokaz dowolny sie zdziwisz a jest to scisla czolowka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
@slon89 - tak jest Kai na scenie to prawdziwa bestia ;). Chyba dość już tłumaczenia temu gościowi co i jak, bo nie od dziś wiadomo, że wielu będzie się czepiało takich jak my. To tylko kolejny delikwent do zignorowania i dalszego dążenia do celu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co polecacie staż 8 msc

Następny temat

Nasza Siłownia

WHEY premium