SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dla was liczy się najbardziej/co jest najważniejsze?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
Jak wiadomo SFD to nie tylko forum,każdy który dba o swój wygląd spędza tutaj więcej czasu niż ze swoją rodziną/przyjaciółmi.
Każdy forumowicz który "WALCZY" ma w swoim zeszyciku taki cytat
"JAK DOBRZE WYGLĄDAM - DOBRZE SIĘ CZUJĘ - JAK DOBRZE SIĘ CZUJĘ SĄ REZULTATY"
zkładam ten temat bo chcę poznać odpowiedz na pytanie.
CO WAMI KIERUJE? CO DAJE CI SIŁĘ ?
-aby rano naczczo biegać.
-aby wykończony po siłowym iśc na rowerek/biegać itp.
-aby dzisiaj wstać iśc robić klate/bic jutro plecy.
-aby NIE jechac na impreze tylko po to aby się schlać.
-aby (własne...) itp itd.

i pytanie CO JEST NAJWAZNIEJSZE w BODYBULDINGU/Fitness.
Ja wymienie podstawowe czynniki wpływające na nasz wygląd a wy według własnych preferencji uporządkujecie (aby pomóc innym) badz zobaczyc jakie są zdania innych.
-Motywacja.
-Dieta.
-Trening (siłowy,cardio)
-Geny.
-Kasa.
-Odżywki (suplementy).
-Sprzęt (bo nie kazdy moze pozwolic sobie na siłownię).
-Charakter - determinacja (że nie rzuca tego po 2 tygodniach).

Life For Everything - Die For Nothing

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23094
natmar mam na dzieje że już nigdy więcej nie wypowiesz się na temat innych ludzi .


Współczesna kulturystyka wywodzi się jeszcze z czasów starożytnych Greków I Rzymian którzy starali się zachować równowagę ducha i ciała , jak już było powiedziane w tym temacie "Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej
" ,

Czytając twoje wypowiedzi Namtar nie sposób uniknąć analogi pomiędzy tym co ty robisz a co zrobili barbarzyńcy starożytnym Rzymianom ... Tamte ludy germańskie też nie rozumiały cywilizacji łacińskiej , ale zamiast spróbować się czegoś od nich nauczyć wolały to wszystko zniszczyć

Co jest złego w tym że chcemy być takim "Współczesny Herkulesem " Żaden z nas nigdy nie będzie doskonały , ale samą zbliżenie się do ideału jest czymś z czego czerpiemy energie ,

Ja uważam że :
Każdy człowiek powinien robić to co kocha , w konstytucji USA jest zapis że KAŻDY człowiek ma prawo dążyć do szczęścia . Jednych uszczęśliwia Siłownia , jednych wędkarstwo , jedni są dumni gdy podniosą 100 kg na sztandze a inni gdy złowią 100 kilogramową rybę

Popierasz Korwina tak ? a Co takiego o nim wiesz?
"Zwolennik monarchii i przeciwnik demokracji, ale równocześnie stawiający za wzór Szwajcarię – najbardziej demokratyczne państwo świat
- Zniesienie polskiego kapitalizmu, który w rzeczywistości jest socjalizmem, który powstał po upadku komunizmu i wprowadzenie w Polsce prawdziwego kapitalizmu biorąc przykład z komunistycznych Chin.
-popiera reżim komunisty Aleksandra Łukaszenki na Białorusi, gdzie istnieje przymusowy pobór i nie ma wolnego rynku"

PS:
wiem że napisałem to w sposób mało czytelny ale mam nadzieje ze rozumiecie sens mojej wypowiedzi

Zmieniony przez - voldi99 w dniu 2011-09-18 12:58:42

Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.

— Mahatma Gandhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14314
- kasa ze pojdzie w bloto ktora wydalem na odzywki jesli bede pil i slabo trzymal diete
- chec bycia lepszymw tym co robie
- unikniecie spadkow
- uzaleznienie psyhiczne od tego

Najwazniejsza jest wytrwalosc, intelegecja, wiedza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 467 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7013
popieram kolege wyżej ;]

Ryz , kurczak i kreatyna zrobi z ciebi sku**ysyna

chcesz coś wiedziec napisz na pw ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Coz, rano nie biegam a wiec to sie mnie nie tyczy. Imrezowac nie lubie. Motywuje sie tym ze nie chce wygladac jak przecietny facet z brzuchem piwnym, chce byc silniejszy niz przecietny facet, ogolnie nie chce byc przecietniakiem. Moim zdaniem BB jest sportem ktory wymaga najwiecej wyrzeczen, a wiec podziwiam kazdeg kulturyste (chociaz nie podobaja mi sie ich ogromne sylwetki).

Co do preferencji to:

1) Motywacja
2) Geny
3) Dieta
4) Kasa
5) Odpowiednia suplementacja

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 255 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4423
najważniejsza jest siła woli i cierpliwość ten sport wymaga lat poświęceń i bez tych cech nikt tyle nie będzie go uprawiał tym bardziej jak już jest się dużym i efekty są marne nie raz 2cm w bicepsie na rok ale jednak są w tym roku 46 za rok 48 aż w końcu 50cm i w końcu po tych tysiącach dni przychodzi taki moment gdy uświadamiasz sobie że jesteś najlepszy a potwierdza to pierwsze miejsce na zawodach

Nic nie przebije siły motywacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 999 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4771
Dla mnie liczą sie postępy, jeśli widzę minimalne postępy to mi sie poprostu chce. Jeśli ich nie widze to powiedzmy ze sie oszukuje ze jestem przemęczony albo słaby sobie plan ułożyłem. Ćwicze bo to trzyma mnie z dala od robienia głupot z kumplami.
Do niedawna biegałem, ale robota fizyczna, pozniej siłka i wieczorem bieganie + jeszcze uczelnia w weekendy mnie wykańczała, wiec zrezygnowałem. Wiem ze wroce do biegania, bo moja motywacja jest praca w policji albo wojsku jako medyk a bez tego sie nie dostane raczej. Gdzie jak gdzie ale biegając człowiek nareszcie jest sam i moze sobie przemyśleć niektore sprawy i jakos wszystko łatwiej przychodzi.

Siódmego dnia Bóg stworzył siłownie i wiedział, że to było dobre...

http://www.sfd.pl/siłownia_cziken_xl-t545712.html
http://www.sfd.pl/obliczanie_swojego_max_wyciśniecia-t465818.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siłownia daje potężną pewność siebie.

Pewność siebie to podstawa do lepszego życia, dzięki niej możesz osiągnąć wszystko

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Co racja to racja DUDEK.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
.





Zmieniony przez - wellcome7 w dniu 2011-08-27 23:38:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
Sport dla mnie wyrabia poczucie własnej wartości, większą pewność siebie.

Determinacja oczywiście

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Hmm, często trening to ucieczka od problemów i lek na ciężkie chwile w życiu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co polecacie staż 8 msc

Następny temat

Nasza Siłownia

WHEY premium