SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dla mnie??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
Witam, mam 14 lat (rocznikowo 15, urodziny w grudniu) i chciałbym zacząć zabawę z treningiem siłowym. Kiedyś (z rok temu) trenowałem na siłowni dość profesjonalnie (dieta, trening z tąd rozpisany itd) ale po 8 miesiącach przerwałem ze względu na stawy. Normalnie trenuje Sztuki walki (teraz 1-2 miesiące przerwy mam bo problemy z kolanami) ale w ten piątek wracam do treningów. I gdy dzisiaj popatrzyłem w lustro, to masakra, 5 kilo przytyłem od tego czasu gdy nie trenuje, diety nie mam i chce to zmienić, bo powoli zaczynam przypominać świnie, chociaż jeszcze źle nie jest, ale dobrze też nie (65kg przy około 170cm) I z tego co czytam to chyba jestem za młody na trening na siłowni, to w takim razie trening domatora będzie najlepszy jak narazie?? Napiszcie mi co będzie dla mnie najlepsze, to potem rozpisze sobie plan. Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
sam zobacz, ćwiczyłeś mając 13 lat i już nabawiłeś się problemów, teraz w dodatku kolana. Stawy to poważna sprawa, pamięta że mają Ci służyć do końca życia ! Sporty walki Ci powinny wystarczyć jak na ten wiek, możesz wziąć się też za skakankę, rowerek, pompki itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
Siłownia do obecnym problemów z kolanami nie ma nic wspólnego. Czyli rozumiem, że na razie skupić się tylko na treningach i ograniczeniu jedzenia?? A kiedy będzie odpowiedni wiek żeby zacząć trening?? 16 lat??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Po pierwsze nie skupiaj się na żadnym ograniczaniu jedzenia tylko zastosuj się do 10 wskazówek, które są gdzieś na forum.

Po drugie trening domatora śmiało możesz zacząć. Odsyłam do odpowiedniego działu.

Co miałeś z tymi kolanami? To przez treningi? Jeżeli tak to jakie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
Znaczy z tymi kolanami mam Jałową Martwice guzowatości piszczeli, jeszcze mi nie przeszło do końca, ale trener mi będzie osobno na treningach robił ćwiczenia więc już ćwiczyć będę. Poszukam tych wskazówek...Dzięki za pomoc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Z tego co kojarze to przy tej chorobie przy używaniu dużych ciężarów kość może ulec deformacji. Chyba zejdzie po pewnym czasie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Środkowa i górna część klatki piersiowej - piorytet

Następny temat

Dobry Plan ?

WHEY premium