SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej po miesiącu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1193

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

20

Waga

85

Wzrost

186

Cel treningowy

redukcja % tłuszczu, rzeźba jak u sportowca lub modela

Staż treningowy na siłowni

1 miesiąc

Uprawiane inne sporty

-

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Full

Dieta

Stosuję, nie jest super dokłądna ale na początek wyrabiam nawyk

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

ACT

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

MC - 30kg, bicepsy 8kg na ręke, klatka na ławce skośnej 12 kg na reke,nogi 40kg i dwuglowy 27 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 40
Witam zapoznałem się z jedym z artykułów na stronce no i idąc z nim robiłem przez 5 tygodni treningi obwodowe ACT czy jakoś tak. Diete też zacząłem stosować, Ważę 85kg przy 185 wzrostu. CHciałbym aby taka waga mi została ale żebym trochę zredukował tłuszcz a nabrał masy mięśniowej przy zostaniu na 85 kg caly czas. Interesuje mnie rzeźba i nie wiem co mam teraz zrobić. Macie jakies plany treningowe i propozycje odnośnie tego co mam dalej zrobić punkt po punkcie
Dołączam zdjecie też moje aby łatwiej wam było coś zasugerować, np czy robienie rzezby bedzi eok czy jeszcze masa? Nie chce wygladac jak kark tylko jak sportowiec, lub model :) mam 20 lat


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4573
Najpierw MASA potem Masa potem Masa potem Masa i zapraszamy dopiero do rzeźby- sorry ale tu nie ma czego rzeźbić. Co do treningu to zapraszam do podwieszonych "Pierwszy rok treningów"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdybyś chciał to " cos " rzeźbić, to byś zjechał do 75 kg, a to jest lipa. Wazysz 85 kg, a ciężary dźwigasz jakbyś miał 20 kg mniej.

Dojedź do 100 kg i zacznij wtedy redukcje, a efekty będą lepsze, bo modele i sportowcy na pewno nie mają po 70kg.

co do treningu to sięgnij po FBW, ale zapraszam do lekturki, którą podał pan wyżej.

Zmieniony przez - CHWZ w dniu 2014-03-17 19:32:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 40
Tyle ze z tymi ciezarami to robiłem po 5 obwodów bo rekorodowo pewnie ze mogę podnieść więcej, np jak miałbym robic jedną serie na bic to po 12 na reke bym mogl ale musialem rozlozyc ciezary na 5 obwodow po 12 powtorzeni. pierwszy rok treningow przeczytalem ale ja zacząłem trochę inaczej i nie mam zamiaru teraz isc na silke i robic 3 cwiczenia na krzyz. Co do masy to mowię ja mam dośc duzo tluszczu na brzuchu i nogach na rękach tez trochę i chciałbym to zamienić na mase mięśniową jednoczneie zostając przy tej samej wadze. Odpowiedzi typu MASA MASA MASA nic nie pomagają....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 40
Pozatym kto powiedział z eprzy rzezbie sie chudnie? Znam masę osób robiacych rzezbe i ważacych tyle samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo obcinasz kcal przy diecie na rzezbie i redukcje, wiec to powoduje spadek wagi ciala.
Nie da się zamienić tłuszczu w mięśnie, da się tylko przytyć ( rozbudować masę mięśniową razem z tłuszczem ) i później dopiero zredukować tłuszcz, żebyś miał te swoje 85kg mięśni.

To wiec, ze dobrej rzeźby mieć nie będą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 170
Postaraj się zrobić masę przynajmniej do 90-95 kg, wtedy będziesz spokojnie mógł zrobić rzeźbę, lepszy efekt wtedy wyjdzie. Gdybyś teraz postawił na redukcję i robienie rzeźby to spadłbyś do 75 kg i wyglądał jak chuchro :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1598
jak dla mnie to po zdjeciu dałbym max 70 kg ale to moja skromna opinia :) "Nie chce wygladac jak kark tylko jak sportowiec, lub model :) mam 20 lat " myślisz, że tak łatwo być "karkiem"? Spróbuj właśnie być karkiem a może uda Ci się zostać modelem, bo mięśnie z powietrza się nie biorą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 376 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2630
Tu nie ma czego rzeźbić, będziesz wyglądał jak zagłodzone dziecko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Skup się na podstawach treningu. Po miesiącu treningu nie osiągniesz za dużo.

Dieta z lekką nadwyżką kaloryczną, i będzie w porządku.

Do tego dodaj krótki ruch w ciągu dnia. Będziesz dokładał powoli mięśni i sylwetka tylko się poprawi.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 40
Po miesiacu ACT trzeba juz zmienic bo to sa cwiczenia wprowadzajace. o juz wiem ze mam robic mase to teraz jakie zestawy cwiczen polecacie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SylwekMG/ Dziennik- NIE z pokolenia ludzi słabych!

Następny temat

POMOCY PILNE!!!!

WHEY premium