SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej? help

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1895
Po dlugiej przerwie zaczalem ponownie treningi i narazie mam za soba 2 tygodniu etapu wprowadzajacego a mianowicie:

treningi 3 razy w tygodniu
klatka
1. wyciskanie sztangi na lawce poziomej 3x12
plecy
1. podciaganie sztangi do klatki w opadzie 3x12
barki
1. podciaganie sztangielek bokiem do gory 3x12
biceps
1. podciaganie sztangielek 3x12
triceps
1. francuskie wyciskanie sztangielki oburacz 3x12
uda
1. przysiady ze sztanga 3x12
lydki
1. wspiecia na palce ze sztanga 3x12
brzuch
1. spiecia brzucha w lezeniu na lawce poziomej 3xMAX

Czy nadal mam cwiczyc tym planem? Jesli tak: czy mam cos w nim zmienic?

Jaki proponujecie nastepny etap? Prosze o dokladna rozpiske dla 3 dni treningu w tygodniu bo nie mam czasu zeby cwiczyc wiecej!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
Widać ze się przemęczasz na tej siłowni

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1895
W pierwszym etapie nie chcialem szalec tylko tak na spokojnie zaczac treningi poniewaz mam zamiar cwiczyc przez dluzszy okres! Ale najgorsze jest to ze moge tylko 3 razy w tygodniu cwiczyc...
Ma ktos jakies pomysly na plan treningowy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła

Następny temat

Plan do oceniania!

WHEY premium