SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej-clen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 667
Panowie od 15 dni jestem na clenie. Zaczynałem od 20mcg i przez pierwszy tydzień miałem problemy z oddychaniem,mocne drżenie rąk i kołatanie serca i małą ochote na trening jakoś to przetrzymałem i obecnie od 3 dni jestem już na dawce 160mcg i powoli czuje,że chyba przestaje działac. Sajdy przestały doskwierać około 9 dnia. Zostały mi jeszcze 4 tygodnie redukcji i zastanawiam się jak najlepiej wykorzystać potencjał środka. Odstawić na tydzień? Zostać do konca na 160? Może zwiększyc dawke? Dodam,że nie chce dodawać następnych srodków jak jakies t3 czy cos innego. Od dwóch dni dorzuciłem kofe w kapsach i potliwosc jest wieksza,drzenie rąk tez wystepuje ale niedługo.
Tak - stosuje trenig siłowy
Tak-robie cardio
Tak-jestem na deficycie kalorycznym.
Opróćz clenu leci 10mg metki ed.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
To ze sajdy ustapily nie znaczy, ze clen nie dziala lub dziala slabiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 667
No tak,ale z tego co czytałem te wszystkie tematy to clen po 2 tygodniach traci? swoje działanie. Ja nie mówie,że nie działa,ale pytam tak jak pisałem wyżej żeby wykorzystac jak najbardziej jego potencjał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a z clenem nie jest przypadkiem tak ze 2on/2off i na offie kofeine sie dorzuca czy inny spalacz zeby caly czas miec progres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lektury i pozycje niezbędne w dziale Doping

Następny temat

Mikrocykl

WHEY premium