SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej brać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 168 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1102
Hej jestem nowy na forum więc wszystkich serdecznie witam.
Na siłowni ćwiczę już dość długo lecz z ciągłymi przerwami. Obecnie ostro trenuję zakupiłem Nitrobolon i Trek Tribulus testeris. Wszystko starczy na około 40 dni. Moje pytanie co dalej. Zastanawiam się nad.
1. Nano vapor + halo
2. Bcaa+arginina+glutamina
3. Białko ostrowia 3,6 kg + HMB revolution
Co mi polecacie być może jakieś inne połączenie? Do czego dążę hmm na pewno nie do wielkiej masy po prostu chcę fajnie wyglądać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
1 .WIEK:
2 .WAGA:
3 .WZROST:
4 .WYMIARY:
-Biceps:
-Klata:
-Udo:
-Talia:
5 .STAZ NA SILOWNI:
6 .CEL SUPLEMENTACJI:
7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI:
8 .KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI:
9 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę)
10 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):
11 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata:
-Przysiad:
-Mc:
12 . Czy masz dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 293
a co chcesz osiagnac na silowni mase/sile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 168 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1102
Dążę do przyzwoitej sylwetki nie do wielkiej masy a`la "kalectwo". Siłownia to nie moje życie. Lubię również rower oraz pograć w nożną od czasu do czasu. Dotychczas stosowałem: HMB, Hypershock,L-glutamina, Hi tec protein, mega mass 4000, Nitrobolon, dawniej jakieś białka z megabolu, różne kreatyny. Nie mam skłonności do tycia, biceps 40cm, klatka 114cm, wycisk na ostatnią serię biorę 93kg maxa nie próbuję. Na odżywki chciałbym wydać max 300zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 293
najpierw dieta potem cos dokup do tej diety czego ci w niej brakuje, no i po pewnym czasie wszystko sie ladnie uformuje ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

New Xpand Energized i retencja

Następny temat

Co brać przed snem?

WHEY premium