SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej? Forma do wakacji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 811
Jakos 2 tygodnie przed zakończeniem wakacji postanowiłem wziąć się za siebie i swoją sylwetke. Zaczęłem od treningu fbw, bardziej doświadczony kolega polecił mi trening fbw sakera na start. Na początku listopada kupiłem kreatyne zmieniłem swój trening na split. Aktualnie jestem w takiej formie (zdj niżej) i nie wiem co dalej. Chciałbym się wyrobić do wakacji z miare dobrym wyglądem. Wczoraj zamówiłem izolat białka. Jakieś rady?
16 lat
197cm wzrosru
107cm obwód klatki
37cm biceps
59cm brzuch
53 udo
41 łydka
Chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 264 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3693
Trudno powiedzieć co dalej, bo nie określiłeś co chcesz osiągnąć do wakacji. Określenie "wyrobić się" niewiele mówi. Poza tym przybliż kto to jest saker i o jaki trening chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 811
TRENING A
Przysiady 5x5
WL 5x5
Wiosłowanie 5x5
Ohp 5x5
Podciąganie podchwytem 3x5-8
sztanga bic 3x8
francuz 3x8
allahy 3x10-15

TRENING B
Martwy 5x5
WL 5x5
wiosłowanie 5x5
OHP 5x5
bic sztanga 3x8
tric 3x8
allahy 3x10-15

Tak wygląda trening sakera. Chciałbym przybrać na masie w klatce i zredukować tłuszcz w 6 miesięcy


Zmieniony przez - next16 w dniu 2017-01-06 19:56:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 264 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3693
To jest bardzo popularny trening 5x5 w ubogiej formie. Celowo pytałem kto to ten saker bo domyślałem się, że to ten gość z warszawskiego klopsa, ale byłem ciekawy co on za treningi może pisać. Moja rada? Daj sobie spokój z tymi typami. Trenujom już bardzo dugo do tego na farmakologogii, a żadnych konkretnych efektów nie widać u nich. Wracając do Ciebie, oczywiście w 6 mc można coś zrobić. Możesz robić ten trening ale koniecznie musz dorobić w nim przysiady. Może być 5x5. Co do redukcji tłuszczu, to skontaktuj się z kimś od diety, żeby Ci ułożył odpowiednią. Powodzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej? Jaki trening?

Następny temat

A to ja - zaczynam się rozbudowywać. Forum mnie zmotywowało do działania !

WHEY premium