SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej? FBW? Shotgun? HSS100?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18161
Witam,

Moj staz to kilka ladnych lat z przerwami, jednak przez ostatni rok cwicze regularnie a co najwazniejsze trzymam miche. Na efekty nie trzeba bylo dlugo czekac, sila i masa w miare szybko wrocily, choc ostatnio mam zastoj i mysle nad nowym planem (Od stycznia, teraz dwa tyg regeneracji).

W ciagu ostatniego roku robilem zwyklego splita (tzn. klata+trik, plecy+bik, barki+nogi) oraz FBW. Chcialbym sprobowac czegos innego/nowego, interesuje mnie przede wszsytkim czysta masa a w dalszej kolejnosci sila. Zastanawiam sie w sumie nad 3 metodami:

1. 15-10-5 FBW BY WODYN
Mysle, ze jest to calkiem ciekawa alternatywa, sila na pewno na duzy plus, nie wiem jak z masa (wiem wiem masa zalezy od diety, ale slyszalem, ze w treningach silowych roznie bywa z ta jakoscia masy)
2. SHOTGUN
Ostatnio czytalem artykul dudka na ten temat, wydaje sie ciekawe.
3. HSS100
Tez wydaje sie konkretny ale narazie malo wiem na ten temat.

Mozecie sie jakos wypowiedziec co do w/w 3 metod? Moze ktos mial ostatnio podobny problem i moze cos polecic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11139
Od początku stycznia zaczynam z shotgun później mogę zdać relacje jednakże myślę że będzie to najtrafniejszy wybór z 3 powyższych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18161
Dzieki Tony, ja jeszcze nie wiem. Caly czas sie waham. Zobaczymy, poczekam jeszcze na inne opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18161
Moze jeszcze ktos cos zasugeruje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening - zmiana .

Następny temat

trening do woja

WHEY premium