SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 77 dni Na forum 76 dni Przeczytanych tematów 32
Witam ;) Po zimie postanowiłem się wziąć za siebie i spaść z wagi. Ważyłem 86, aktualnie 78 przy wzroście 181 cm. Używałem przez 2 miesiące aplikacji "Spalanie tłuszczu z brzucha". Widząc dobre oceny aplikacji postanowiłem spróbować i faktycznie sporo pomogła, teraz gdy zakończylem trening średnio zaawansowany i zaawansowany nie mam pojęcia co robić dalej. Mam dwie hantle i obciążenie około 20 kg. Co polecacie mordeczki? Dalej robić te aeroby czy jak to się tam zwie, czy raczej trening siłowy z hantlami? Z góry dzięki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3897 Napisanych postów 54263 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 702342
Warto by było zrobić jakiś trening siłowy tylko sprzętu nie masz za dużo. Wchodzi w grę pójście na siłownie?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10105 Napisanych postów 116449 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1378904
Warto siłowy trening wykonywać, na małe partie takie obciazenie jeszcze ok, na inne to trochę mało. Coś tam by mozna skleić w domowych warunkach
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 77 dni Na forum 76 dni Przeczytanych tematów 32
Trening robię jak tylko mam chwilę czasu, a z racji tego, że mieszkam na wsi tego czasu dużo nie mam. Raczej domowe treningi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3897 Napisanych postów 54263 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 702342
W takim razie zrób w ramach aktywności jakiś trening siłowy, pompki, przysiady, wyciskania, wiosłowania bo masz hantle i obciażenie to można jakimś bodźcem siłowym urozmaicić to trenowanie.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moj park kalisteniczny

Masa