SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2190

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

102

Wzrost

184

Obwód ramienia

48

Obwód klatki

125

Obwód uda

68

Obwód talii

90

Staż na siłowni

12 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B. 270g W.200g T.100g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Dawniej bylo tego troche

Opisz swój plan treningowy

Split

Cel cyklu

Masa dobrej jakosci

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Test i deka jakies 5 lat temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Ok. 12%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Typowy endomorfik

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Jeszcze sa wlosy%)

PPM (podstawowa przemiana materii)

2200kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

W tym momencie sila sie dla mnie nie liczy ale dawniej 195 na klate, 230 martwy i 190 przysiad
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53284
Witam wszystkich, po dluzszej przerwie od jakichkolwiek dopalaczy (okolo 5 lat, trenowalem w trakcie ale czasem brakowalo motywacji i niestety sie bardzo zapuscilem) wzialem sie znowu za siebie, dopialem miche i z bfu okolo 27% zszedlem do okolo 12%, z pasa zlecialo okolo 15cm a w lapie jakims cudem nawet doszlo 2cm( podejrzewam ze to jednak pamiec miesniowa tak zadzialala).. jednak cala redukcja juz mnie troche meczy bo trwa od poczatku tego roku

Cykl zaczalem na poczatku marca:
1- do teraz, czyli 25tyg test prop 125mg e2d
3- do zeszlego tyg npp 100mg e2d
W miedzyczasie 200 tabsow clena
Hcg 5000j co 6tyg, 2x2500 e3d
Estro i prolaktyna pod kontrola, aromasin i cabaser pod reka

I teraz moje pytanie, co robic dalej bo chcialbym dalej zostac na cyklu i najlepiej pociagnac go jeszcze z rok albo dluzej%) lub ewentualnie w jaki sposob go zakonczyc i na bombe wejsc na poczatku przyszlego roku, tutaj zdaje sie na was.. do dyspozycji mam jeszcze 15ml propa, wino inj i 100 w tab, deca tez sie znajdzie, trena krotkiego i dlugiego, boldka, antka, mete, oczywiscie nie chcem brac wszystkiego na raz tylko poprostu nie wiem jak to rozegrac, moze poprostu wejsc teraz na jakis mostek czy jednak mimo wszystko lepiej sie odblokowac, co proponujecie?? Mam nadzieje ze moge liczyc na wasza pomoc..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94055 Napisanych postów 363890 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667443
Skoro dopiales celu z redu sa dwie opcje albo mostek i odsapnac
Opcja 2 masowac do grudnia i zrobic mostek na hcg i provi grudzien i jak sie uda to i styczen i bomba dalej od lutego
Teraz jakas deka i ew metka na kicka
Na nowy rok juz bym pomyslal o dlugim trenie i jakims testo i od lutego do wakacji mozna tak leciec jak zdrowie dopisze
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53284
Dzieki! Nie ukrywam ze 2 opcja mi sie bardziej podoba, czy bedzie ok jezeli teraz wbije te 15ml propa do konca zeby sie nie walal po szafce a pozniej przejde na enana (zaczac go bic odrazu po propie czy jeszcze zanim go skoncze?) Zaczal bym od jutra dece i bil do konca tego propa a pozniej enana i do tego 100 metyna kicka czyli:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94055 Napisanych postów 363890 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667443
Konczysz propa i w dzien plus minus.kiedy by wypadala kolejna inj z propa wchodzi enan
Na czas metki mozesz dac mniej testa i deki jak skonczysz metke podbijasz dawki


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-09-06 21:40:17
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53284
Ok super, a moglbys mi jeszcze napisac jak by mial wygladac ten mostek z hcg i provi, 500mg deci i 500mg tescia tygodniowo bedzie ok czy dac wiecej? Jeszcze bylbym wdzieczny jak bys mi napisal jak to ciagnac pozniej po tym mostku, czyli jakie dawki testa i trenu i jak to dlugo ciagnac, czy dobrym wyjsciem bedzie dac po trenie np. Bolda albo wino zeby jeszcze ubic miesnie? Dzieki wielkie za konkretna odpowiedz!

Moze jeszcze sie ktos wypowie??


Zmieniony przez - PiOtReK 15 w dniu 2017-09-07 09:06:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53284
Panowie moglby mi to ktos dokladnie rozpisac? Bede wdzieczny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94055 Napisanych postów 363890 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667443
PiOtReK 15
Ok super, a moglbys mi jeszcze napisac jak by mial wygladac ten mostek z hcg i provi, 500mg deci i 500mg tescia tygodniowo bedzie ok czy dac wiecej? Jeszcze bylbym wdzieczny jak bys mi napisal jak to ciagnac pozniej po tym mostku, czyli jakie dawki testa i trenu i jak to dlugo ciagnac, czy dobrym wyjsciem bedzie dac po trenie np. Bolda albo wino zeby jeszcze ubic miesnie? Dzieki wielkie za konkretna odpowiedz!

Moze jeszcze sie ktos wypowie??



Zmieniony przez - PiOtReK 15 w dniu 2017-09-07 09:06:37


u mnie mostek z hcg i proci wygląda tak
hcg 2500 jm co 3 dni i 50 mg provi rano

500 deki i 500 testa będzie ok , zaopatrz się w kilka tab cabaseru aby prolaktyna nie płatała figla
i tutaj bym leciał "zapobiegawczo" 0.5 tab co 10-14 dni

na wiosnę (czy tam jeszcze zimę ) cypio lub enan 500 mg week i 400 trenu e week podzielone na 2 iniekcje w tyg (deke i testa tez dzielisz na 2 iniekcje)

bolda po trenie? zależy ile na tym trenie będziesz leciał bo jak długo to już cię wakacje zastaną
jak wszystko będzie ze zdrowiem ok to na tym trenie poleciał bym kilkanaście tygodni , można dac tutaj również bolda do trenu i testa
bolda sensowana dawka to takie 700 mg plus tak wiec przelicz sobie finansowo czy ci się opłaca
bo może lepiej po jakiś np. 7 tyg podbić lekko dawki tych 2 środków
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53284
Dzieki wielkie za konkretna odp, w takim razie juz wsumie wszystko jasne, cabaser jest takze mysle ze nie powinno byc problemu, oby tylko zdrowie dopisalo☺ przychodzi mi jedynie jeszcze jedno pytanie do glowy, gdyz mam na stanie 30ml trenu krotkiego i 30ml dlugiego i nie wiem czy lepiej bedzie poprostu krotkiego odstawic na bok albo komus odstapic i bic wtedy samego dlugiego (jezeli nie starczy ewentualnie dokupic) czy moglbym zaczac np. dlugim i pozniej przejsc na krotkiego lub na odwrot, dodam ze czeste injekcje nie sa dla mnie jakims wiekszym problemem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94055 Napisanych postów 363890 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667443
można przejść później na krótki
możesz tez zostawić sobie na później
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok

Następny temat

Odblok HCG, Tamoxifen + Clomid

WHEY premium