SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 82
Witam mam pytanie , co mam robić jak dążyć do sylwetki którą chce osiągnąć , wszystko jest na fotkach . Jeśli chodzi o trening to 3x Siłownia 3x piłka nożna , staram się trenować dokładnie . Jeśli chodzi o jedzenie , nie pije piwka , ani nie jem nic słodkiego . Obiadek : ryż , warzywka , pierś z kurczaka , śniadanie : owsianka , płatki z mlekiem i bananem coś takiego , staram się po prostu w miarę zdrowo odżywiać ale sam nie wiem czy są jakieś efekty.

Dodałem dwie fotki oraz trzecia fotka to jest sylwetka do jakiej dążę . Z góry dziękuje za pomoc








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jeśli interesuje go taki wygląd jak jest na zdjęciu to wystarczy że zrobi porządną redukcję, będzie zadowolony z wyglądu w 100% :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokładnie Abumayang czy jak mu sie tam pisze jak widac jakiś duzy nie jest zwyczajnie niski poziom tkanki tluszczowej i prezentuje sie to estetycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
pozostaje tylko wziac banana imo.
bo wygladacie podobnie (ilosc masy miesniowej)
ze zdjec wynika po prostu, ze jest on drobniejszej budowy, a tego nie przeskoczysz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 82
dzieki wielkie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta!! Ocena

Następny temat

pomoc w doborze kcal i btw

Wiecej