SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 65
Cześć Wszystkim!

Powróciłem pod dłuższej przerwie do treningów. Od ponad 3 miesięcy trenuje na siłowni dość intensywnie. Poniedziałek, środa, piątek --> siłownia, biegi zaś w środy, czwartki --> basen.

Mam 176 cm wzrostu.
Przed rozpoczęciem treningów ważyłem około 66kg. Po około 1,5 miesiąca treningów zakupiłem sobie gejnera MUTANT MASS 7,8 kg w celu podwyższenia sobie wagi, oczywiście także starałem się utrzymywać dietę.

Aktualnie ważę 71 kg. Teraz planuje sobie zakupić kreatynę cm3 oraz Gaspari Nutrition:AminoMax 8000 oraz carbo.


Teraz pytanie do was czy dobry odpowiedni zestaw sobie wybrałem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 65
OSTATECZENIE zdecydowałem, że dalej wezmę gejnera(MUTANTA), ponieważ w najbliższym czasie nie będę mógł dopilnować diety oraz dodatkowo kreatynę sobie wezmę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 842
i po co dokładnie chcesz kupić Carbo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Kreatyna ok, tańsza wersja ostrovitu(500g za 30 zł), BCAA też możesz z ostrovitu lub iron horse, carbo jeśli już to tylko po treningu razem z kreatyną, no możesz także podczas pić, jako izotonik ;D

Białko gainer jako zamiennik posiłków. Dodatkowo choć opcjonalnie, jeśli brakuje ci sił na treningu, dorzuć BA z IHS - najlepsza. A tak to wszystko ok ;)

Zmieniony przez - xStasiu w dniu 2014-03-30 23:56:50

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 65
Dzięki za info. Mam jeszcze jedno malutkie pytanie:) Kreatyna i aminokwasy wystarczą mi na około miesiąca czasu. Pytanie jest takie czy mam kupić dalej kreatynę i amino czy zrobić sobie przerwę od odżywek czy powinienem kupić coś innego. Może wyprzedzam trochę do przodu ale lubię wszystko wiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1472
kreta na cykl 8-12 tygodni, co dzień 2 dawki po 5g, aminokwasy jako stały dodatek około treningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 65
A co sądzicie abym jeszcze dorzucił HNB czy na razie nie?
Czy wystarczy to co powyżej napisałem ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 65
"neopl" a później przerwa i przez jakiś okres nic nie zażywać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Przerwa między cyklami 4-6tyg albo stała suplementacja 3g ed

HMB nie kupuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 65
Stała suplementacja czyli rozumiem, że kreatyna i amino cały czas. Bez żadnych dodatków i w ogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
aminy mozesz cały czas jak masz $ kreatyna również, wtedy dajesz 4x5g przez pierwsze 5-7 dni a pozniej juz cały czas 3g ed
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze, odchudzanie

Następny temat

Pomoc przy wycince...Spalacz nie ograniczający łaknienia?

WHEY premium