SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15970
jestem po cyklu udanym ok (minie 6 tydz.) na mono . Chcialbym dalej zapodac kolejny cykl na kreatynie. Dieta oczywiscie jest na mase bez zarzutow raczej. i tu pytanie :

czy dac mono + CP czy moze dac jakies inne(lepsze?)(tansze/) np. cos z typu CREA-SHOT z ActivLab (tansze niby) lub Interactive Nutrition - N.O.K.O. - 800 g

Zalezy mi na ekonomicznym rzwiazaniu lecz tez podwyzszyc level wyzej cos poza samym mono.

Dawkowal bym mniejwiecej to tak:

DT: mono 30przed sniadanie
CP/ew. N.O.K.O/ew. CREA-SHOT 30 min przed treningiem
po treningu mono

Jak wy to widzicie? macie jakies propozycje? ew. jakie produkty polecacie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15970
Ok poslucham sie ciebie bo masz pewnie wieksze doswiadczenie w tym

1porcjie CP wypije pomiedzy 2 pierszymi posilkami a 2 porcjeCP 0k. 30min przed treningiem . A w DNT tylko mono miedzy posilkiem ew. nadczczo rano.

Dzieki biernol

Zmieniony przez - keycity w dniu 2008-09-08 08:31:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Zrób przerwę tyle, ile trwał twój cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15970
tj. wyzej 6 tyg trwal cykl wiec i 6 tyg+ zrobilem przerwe i teraz zastanawiam sie co dalej /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
aha no to dobrze a ile masz pieniędzy do wydania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15970
mozliwie jak najmniej wiesz poszukuje cos w miare taniego a skutecznego . Nichce wskakiwac na najwyzsze polki od razu ze wzgledu ze jako bedzie to moj doppiero 2 cykl wiec jako ze mam resztke starego mono Met-RXa chce dokupic jakiego dobrego/taniego stack ew. inna forme kreatyny. Koszt jakiegos niemam ustalonego - ma byc w miare skuteczny i mozliwie tani/ekonomiczne rozwiazenie. Moze dla tego chce zrobic cykl na mono+ew. stack a nastpne cykle zmieniac na coraz to lepsze-drozsze stacki formy kreatyny.

Dla tego tez szukam cos pokroju CP ew. odpowiednika ceny/jakosc. Jak wiemy rynek polski po zanizeniu wartosic $ zostal zalany przez amerykanskie suple ktore niekiedy sa tansze/lepsze niz "polskie cenione produkty ".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
No więc możesz tak zrobić żeby było po twojej myśli.

Xpand Energized ( 89 zł) + Vitalmax - Creatin Monohydrate - 500 g
43zł =132zł + przesyłka

Ewentualnie możesz dodać do tego WPC.
No i jeszcze jak wspominałeś masz z poprzedniego cyklu met-rex kreatyne.

Co ty na to?



Zmieniony przez - Volferine w dniu 2008-08-28 21:30:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15970
Met-Rx mono powinno mi starczyc ew. w miare jak zobacze ze braknie dokupie jakies mono. WPC uzywam OLIMPwhey protein complex z bylej promo na sklepie sfd do w. brakow w diecie ( do posilku potreningowego najczesciej)

hm a twoja propozycja ciekawa tez sie zastanawialem ..
a co myslisz o Nitrobolon II(ile g na porcje?) w proszku mala pucha (starczy?)porownujac go do CP chyba lepiej wychodzi ??



Zmieniony przez - keycity w dniu 2008-08-28 21:45:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Mono+NitroII

DT:
nitro przed treningiem
5g mono po treningu

DNT:

5g mono na czczo
nitro po poludniu



Ja brałem shock therpay + met-rex byłem bardzo zadwolony z efektów, także możesz to przemyśleć.


Zmieniony przez - Volferine w dniu 2008-08-28 21:51:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15970
jako ze kupilem to Cp to ile minut przed treningiem brac ?? myslalem cos na 30 min przed treningiem ? dobrze mysle ?

30min pzred trren CP porcja
po treningu 5g mono

DNT
5g. mono przed snaidaniem tylko


DOBRZE BEDZIE ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
wszystko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15970
a moge tak ze :

DT:
1porcja CP 30min przed treingiem
2porcja CP bezposrednio po treningu

DNT

tylko 5g mono przed sniadaniem ew. miedzy pierwszymi posilkami

Moze byc tak ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kretka

Następny temat

Jak wazna jest suplementacja ODRAZU po treningu ?

WHEY premium