SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co brać później?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1317

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Mezomorf/Endomorf

Wiek

15

Waga / wzrost

84/185

Staż treningowy

2lata konkurencji rzutowych+siłownia

Cel cyklu

Zwiększenie siły i masy mięśniowej

Stosowane już wcześniej suplementy

Białko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 138
Witam!Jestem tu zupełnie nowy i chciałem zadać istotne dla mnie pytanie a więc do rzeczy.Mam 15 lat, 185 wzrostu i ważę 84 kilo.Około dwóch lat intensywnie trenowałem konkurencie rzutowe (rzut dyskiem, młotem, oraz co nieco pchnięcia kulą) w lekkiej atletyce i tak się złożyło że po prostu dałem sobie spokój z lekką i skoncentrowałem się na pracy na siłowni.Miałem okazję zajadać się białkiem Treca (whey100) które wciąż stosuję, lecz rozplanowałem sobie już przyjmowanie kreatyny+białko.Już w zasadzie od dawna czytam o suplementacji i odżywkach, ale zakładam ten temat tak obszerny aby jak najbardziej ograniczyć zakres możliwych odpowiedzi z waszej strony(chcę być po prostu pewny tego co będę robił). Mój cel treningowy to siła i masa, obecnie stosuję plan treningowy 5-cio dniowy ,,Siła Masa Wytrzymałość'' który naprawdę dobrze mi podchodzi.Sednem mojego tematu jest jednak to co powinienem stosować po 6-cio tygodniowym cyklu białko+kreatyna.Czy powinno to być tylko białko?Białko+inna odżywka/suplement?A może po prostu zrobić przerwę?Był bym bardzo wdzięczny za sprostowanie tematu.PS:Jeśli to w czymś pomoże to stosuję białko 3 razy dziennie tylko z wodą.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
nie porownujmy tutaj pieczonego ziemniaka typu chips z zerowa wartoscia odzywcza do tlustego miesa nie ma nic zlego w kawalku karkowki czy lopatki wieprzowej smialo mozna korzystac z tego typu mies spokojnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Po cyklu na białku proponuję cykl na kurczaku, a po nim cykl na jajach (całych)
5

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 138
A co z kreatyną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 361 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32239
Polecam poczytać o dietanabolu, lepsze niż białko+kreatyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Przede wszystkim to polecam się zainteresować tematem odżywiania, bo to widzę leży. A odżywianie to najważniejsza kwestia w tym wszystkim.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
cykli na białkach się nie robi, nie stosuje się ich 3 razy dziennie jak napisane na opakowaniu, stosujesz wg braków w odżywianiu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 138
Wiem że białko powinno się stosować wg braków i jak najbardziej staram się te braki wypełniać, lecz czasem nie jestem w stanie odpowiednio dobrać proporcji wszystkiego.Aczkolwiek dzięki za trafne uwagi i pouczenia.Ale co z tą kreatyną+jeśli możecie podajcie jakie mixy mogę stosować po cyklu kreatyny.A co do dietanabolu to sam nie wiem co o tym myśleć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Bez dietanabolu nie będzie efektów, trzeba to stosować nie ma wyjścia. każdy musi przez to przejść.

Po kreatynie mozesz sobie wziać beta alaninę https://sklep.sfd.pl/SFD_PURE_BETA_ALANINE-opis27443.html i na kolejny cykl razem z nią wejdziesz czyli razem ba i kreatyne bedziesz stosował.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
Enigmus
Wiem że białko powinno się stosować wg braków i jak najbardziej staram się te braki wypełniać, lecz czasem nie jestem w stanie odpowiednio dobrać proporcji wszystkiego.Aczkolwiek dzięki za trafne uwagi i pouczenia.Ale co z tą kreatyną+jeśli możecie podajcie jakie mixy mogę stosować po cyklu kreatyny.A co do dietanabolu to sam nie wiem co o tym myśleć...


Dietanabol tu chodzi o dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Taka gra słów DIETA-nabol to nie żaden steryd

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Można odpuścić temat, widać że kolega ma wyepke na dietę więc szkoda energii

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o podpowiedź.. zima nadchodzi ;-)

Następny temat

spalacze tłuszczu

WHEY premium